gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Yasak aşkta gergin bekleyiş

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Valla çok merak ettim bende kimin yakaladığını ama hala mechul firdevs hanım gibi görünüyor ama süprizde olabilir bekliyelim balkalım kim çıkıcak:D

BEHLÜL İLE BİHTER'İ KİM GÖRDÜ?
    Dizinin olay yaratan sezon finalinden sonra izleyenleri meraklı bir bekleyiş almıştı. Dizi çok konuşulan sevişme sahnesiyle sezona veda etmişti. O günden beri Bihter'le Behlül'ü kimin gördüğü merak konusu oldu ve gören kişinin kim olduğu hakkında bir çok yorumlarlar yapıldı. Beşir, Nihal, Matmazel yada Firdevs'in görmüş olabileceği konuşulanlar arasındaydı...

Nihayet dizi bu akşam yeni bölümü ile izleyenleriyle buluştu. Fakat dizinin yeni bölümünde gören kişi açıklanmadı. Ama bütün şüpheler Firdevs'te toplandı.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    beşirr gördü yazık ya :S öldü sonra tocuk kafaya taktı bunları :D

Yasak aşkta gergin bekleyiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasak aşkım

Yasak aşkım

yasak aşkım Seni sordum gecenin en karası zamanına sen uzaklardayken ben burada ne acılar içindeyim bir bilsen hayatın bu denli sensiz çekilmez olduğunu biliyorum Sen yokken güneşim te çiçeğimde yoktu ben hayatın içinde hapis olmuş bir mahkûm gibi odamın etrafında dört dolandım durdum sen yok ken her gece gözyaşlarıma yeni düştüm kâh bugün kâh yarın dualar ederek uyudum. Sen sevgili hayatıma...
  2. Bekleyiş

Bekleyiş

Akşam yemeğinden sonra erkekler, sigara içme salonunda konuşuyorlardı. Söz ettikleri konu, ölenlerin geride kalanlara bıraktıkları değişik ve acayip miraslardı. O sırada, ünlü bir noter ve usta bir avukat olarak tanınan Mösyö Le Brument söze karışarak, "Korkunç şartlar altında kaybolan bir mirasçıyı arıyorum. Bu, basit fakat acı dolu bir dramdır. Her gün olabilen, ancak şimdiye kadar...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Yasak Aşk

Cengiz Kurtoğlu - Yasak Aşk

aşka saygı duymayanı derdimize dert katanı cengiz kurtoğlu aşka saygı duymayanı cengiz kurtoğlu seviyorum tanrım cehennemde yak sen tanrım ellerini tuttuğumda gözlerine baktığımda tatlı sözler duyduğumda uçuyor uçuyor uçuyor tanrım aşka saygı duymayanı derdimize dert katanı bizi hergün ağlatanı cehennemde yak sen tanrım bu aşk yasak olsa bile dilden dile düşse bile yılda birkez görsem bile...

Sayfayı Paylaş