gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yasak ilişkiyi cinayet bitirdi: 2 ölü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Ümraniye'de, birlikte yaşadıkları iddia edilen evli ve iki çocuk babası Osman Oruç ile yaklaşık 3 ay önce eşinden boşandığı ileri sürülen Derya Adıgüzel öldürüldü. Olay dün saat 23.00 sıralarında Yeniçamlıca Mahallesi Kemal Paşa Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Derya Adıgüzel (28) kullandığı 34 TK 3180 plakalı otomobili ile Osman Oruç'u (34) Kemal Paşa Caddesi üzerine kadar getirdi. Oruç bir kaç sokak ilerdeki evine gitmek için otomobilden inerken, yolları plakası alınamayan başka bir otomobil tarafından kesildi. Otomobilden inen kişi ya da kişiler genç kadını şoför mahallinde tek kurşunla boğazından vurdu. Bu sırada Oruç kaçmaya başladı ancak yaklaşık 50 metre ilerde, vücuduna isabet eden 3 kurşunla yere yığıldı. Kimliği tespit edilemeyen fail ya da failler olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Genç kadın otomobil içinde, Oruç ise cadde üzerinde hayatını kaybetti. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, Adıgüzel ve Oruç'un cesetleri üzerinde, otomobilde ve olay yerinde incelemelerde bulundu. Bu arada oğlunun cinayete kurban gittiğini duyan ve olay yerine gelen Osman Oruç'un annesi Hatice Oruç sinir krizleri geçirdi. Acılı anneyi yakınları sakinleştirmeye çalıştı.
    Osman Oruç'un evli ve 2 çocuk babası olduğu, Derya Adıgüzel'in ise 3 ay önce eşinden boşandığı öğrenildi. Tanıyanlar, emlakçılık yapan Oruç'un, ailesine bağlı olduğunu, bir aşk cinayetine kurban gitmiş olacağına ihtimal vermediklerini söyledi. Polis, görgü tanıklarının ifadesi üzerine olay yerinden kaçtığı iddia edilen beyaz Doblo marka otomobilin peşine düştü. Cinayetin nedeni araştırılıyor.

haber7.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yasak ilişkiyi cinayet bitirdi: 2 ölü
    allahım ay teşekkürler

Yasak ilişkiyi cinayet bitirdi: 2 ölü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benden başkası yasak..Senden başkası ölümdür bana..

Benden başkası yasak..Senden başkası ölümdür bana..

sensiz hayat haram bana biliyorum. sen olmadan geçen tek bir dakika bir ömür bana biliyorum. sensiz yaşanacak koca ömür bana tek gecedir biliyorum. biliyorum ya sesimi çıkaramıyorum.. tam konuşacakken tam haykıracakken olmuyor işte birşey engel oluyor ve yapamıyorum.. gecenin bir yarısı oturduğumda pencere kenarında rüzgarın tenime değişi, yüzümde garip bir gülümseme yaratışı seni...
  2. cinayet

cinayet

cinayetli zeka soruları küçük bir kasabada bir cinayet işleniyor ve polis olay yerine geliyor... otopsi için doktor aranıyor ve bir cinayet olduğunu ve gelmesi gerektiği söyleniyor... doktor olay yerine geldiğinde polis doktor u tutukluyor ... katil doktor olduğuna göre polis bunu nereden anlamış olabilir....????
  3. Cinayet

Cinayet

Mahzurlu iş yapmaya, İhramlı iken ihram yasağını işleyerek cinayet işlediğini (bir canlıyı öldürdüğünü) görmek, uyanıkkan ber kurban bedeli kadar bir ödeme yapmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Öldürmek.)Cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde hüsrana uğrayacaksınız demektir. Eğer kendinizi savunmak için cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda başarılar...
  4. Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Teoman - Zanparanının Ölümü 2

Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz Büyümeyen adam sendromu bu, ama yaşlanıyorsunuz Küstah taklidi yapan erkekler familyasından Milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran Ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden ? Evinden uzak yalnız kovboy triplerinizden ? Hadi gelin uyuyun koynumda eğer çok isterseniz Ben uyanmadan giderseniz beni memnun edersiniz Pardon ama herhalde bizim de bir...
  5. Umrede ve Hacda  ilişki yasak mıdır?

Umrede ve Hacda ilişki yasak mıdır?

Hac için ihrama giren kişinin, ihramda iken yapması yasak olan şeyler, umre için ihrama giren kişi için de yasaktır. İhramda iken bu yasaklardan birisini yapan kimseye, hac için ihramda iken aynı yasağı işleyen kimse için gerekli olan ceza gerekir. Hacca veya umreye niyetlenen kimsenin “mikat” denilen yerlerden itibaren, daha önce mübah olan bir takım fiilleri kendisine haram kılmasıdır....

Sayfayı Paylaş