gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

yasak seni sevmek...!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bir yasaktan ibaretsin kaç zamandır çiğneyemediğim ve adına suç demişim seni düşünmenin, işlemişim şehrin en derinlerine bir çığlık gibi... bir yasak özlemine,
    bir yasak hayaline,
    bir yasak da düşlerime düşen gözlerine...

İşte böyle sarmaş dolaş yasaklarla ulaşabilmek isterken sensizliğe mızmız bir oyunbozan olan yanım kabarır arasıra, engelleyemediğim kuralsızlığımdan sızar, köreltemediğim merhametimle çakışır, duygusal zaaflarımdan yararlanırsın.
    sen de bilirsin özlemlerin yasakları delik deşik ettiğini, bilirsin o oyunbozan yanımın en ayyuka çıktığı zamanları ve uygulayabildiğim en katı yasağın yasaklara koydugum yasaklar olduğunu.

akşamları tok karnına aldığım iki tablet "SEN" yerine yeni bir aşkı antibiyotik niyetine yutmak gelirken içimden yasaklarımı anımsıyorum birden, öyle ya en öncelikli yasağımı sevdalara koymuştum ben.

bir yasaktan ibaretsin kaç zamandır delemediğim ve adına suç demişim en kuytu köşelerde hayalinle sevişmelerin. zaten sen bütünüyle yasaksın bana da, benim yasaklarım senin sınırını aşanlara.
    bir yasak sen kokan nefesime,
    bir yasak seni anan dudaklarıma,
    bir yasak da tüm tonlarında yansıdığın gözlerime.

yasak seni sevmek,
    yasak düşünmek,
    yasak ismini anmak ve düşlerime düşmemen için uykuya dalmak.

bu şehirde tek başına yürümek sensizliğe,
    kaldırımlarına yasak, sokaklarına yasak, denizine yasak...
    kararlıyım hiç olmadığı kadar,

ya sen yasaksın bu şehir ile bana,
    ya bu şehir ile bu can bana yasak!

yasak seni sevmek...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korkmuyorum senİ sevmekten

Korkmuyorum senİ sevmekten

uzaklıkla ilgili sözler korkmuyorum sevmekten şiir sözleri sevmekle ilgili şarkılar sevmekle şiirler sözler KORKMUYORUM SENİ SEVMEKTEN Seni sevmeleri seviyorum ben, Seni özlemeyi, Seni düşünmeyi, Senin var oluşunu hatta, Yokluğunu seviyorum… Seni görmesem de, Sana ulaşamadığım anlarda bile, Seni seviyorum ben… Seni sensiz yaşamayı, Sensizlikte bile seni hissetmeyi,...
  2. uslanmadım hala seni sevmekten

uslanmadım hala seni sevmekten

Artık cenneti de sensin,cehennemi de sensin içimdeki kıyısızlığın kavuşmalarda umutsuzmuş bazen ayrılmakta varmış senden onu da yaşadım yaşayamam sanırken aldatmakta varmış seni aldattığımın kalbim olduğunu bile bile kendi yalnızlığıyla geçinip giden oldum anlayacağın uyuyup uyanan giyinip soyunan bazı şeyler eskimiyor ne kadar istesende ne kadar hissetmesende içinde bir yer kalıyor...

Sayfayı Paylaş