gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaşam felsefenizi değiştirebilecek bir kaç söz..

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

"Kendini sevmek, ömür boyu sürecek bir aşk öyküsünün başlangıcıdır..." "Eğer sevgi üretmiyora yüreğiniz başarılı bir üretici değilsiniz..." "Sesini değil sözünü yükselt, yağmurdur zambağı büyüten gökgürültüsü değil..."
    "Hiç bir işi imkansız diyerek bırakma; ertesi gün başkalarının o işi başarırken çıkardığı gürültüyle uyanırsın..."
    "Gücünüzden şüphe ederseniz şüphelerinize güç vermiş olursunuz..."
    "Eğer camlarınız kirliyse manzarayı ne kadar değiştirirseniz değiştirin görüntü aynı kalır..."
    "Ormanın içinde iki yol vardı; ben en az ayak izi olan yolu seçtim..."

Yaşam felsefenizi değiştirebilecek bir kaç söz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. felsefenizi değiştirebilecek bir kaç söz...

felsefenizi değiştirebilecek bir kaç söz...

Kendini sevmek, ömür boyu sürecek bir aşk öyküsünün başlangıcıdır.. ." "Eğer sevgi üretmiyora yüreğiniz başarılı bir üretici değilsiniz..." "Sesini değil sözünü yükselt, yağmurdur zambağı büyüten gökgürültüsü değil..." "Hiç bir işi imkansız diyerek bırakma; ertesi gün başkalarının o işi başarırken çıkardığı gürültüyle uyanırsın..." "Gücünüzden...
  2. bir kaç güzel söz

bir kaç güzel söz

Sevenler aldanır derlerdi;güler geçerdim bu sözlere.Delicesine güvenirdim sevdiğim kişiye;sonunda anladım işte bende.farkında olmadan kırıldı birkaç tel kalbimde!! Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim.sonra aleve dokunduumda acıyı.sevmeyi öğrendim,sevilmeyi,sayende unutulmayı da öğrendim.herşeyi öğrendim de,unutmayı öğrenemedim... İnsanlar bir kırmızı gül peşinden koşarlarken,ayakları altında...
  3. Evliliğe dair bir kaç söz

Evliliğe dair bir kaç söz

evliliğe dair güzel sözler evliliğe dair sözler yazılar evlilige güzel anlamlı Evliliğe dair bir kaç söz... Needendir bilinmez hep biz bayanlara çatıyolar... Karınızı araklayan adama verebileceğiniz en büyük ceza, 'sende kalsın' demektir. Sacha Guitry Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant joshi Her durumda...
  4. Mevlana'dan Bir Kaç Güzel Söz

Mevlana'dan Bir Kaç Güzel Söz

mevlana bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez anlamı ışık ışıktır görene ışıktan köre ne anlamı Mevlana'nın güzel sözleri aslında saymakla bitmez ama sizlerle onun çok sevdiğim bir kaç sözünü paylaşmak istedim... *Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı. *Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur. *Bal yiyen, arısından gocunmaz. *Bir...
  5. Bir Kaç Güzel Söz

Bir Kaç Güzel Söz

güzel sözler

Sayfayı Paylaş