gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hayata dair anlamlı sözler facebook Yaşama dair anlamlı face sözleri
    ♥ a$k.. nasıL özLem duyuyorum yokLuğuna ve nasıl üzüLüyorum çaresizliğime.. Kalabalıktaki yalnızlığıma üzülüyorum.. ♥

"Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.”

Kadının kalbine acı yerine sevgi,
    Sırtına sopa yerine şefkat,
    Gözlerine yaş yerine gerçek aşk'ı ekerseniz.
    İşte o zaman;

"ADAMSINIZ"

" Aslını göstermeyecek kadar iyi taklit yapan kişi,mesleği ne olursa olsun KARAKTERSİZDİR."

Ben Bir Garip İnsanım.. Ne Tahtım Var, Ne Tacım.. Tut Elimden ALLAH'ım.. Yalnız Sana Muhtacım..!

Kimseye göstermem üzüntümü Gündüz gülerim geceleri yαlnız αğlαrım …

Gülmek her zaman mutlu olmak için değildir. Bazen öyle gülmeler vardır ki; en büyük acıları gizlemek içindir..

' Belki villalarda dünyaYA gelmedik ama ; gökyüzüne baktığımızda tüm yıLdızlar bizimdi daima.. '

Kadın ölür.Cehennemın kapıLarı açıLır, şeytan ceketını ilikler ve hoşgeldın üstadım der..! :)

Bazen sen bile "vay be !" dersin kendine; tek satırlık adamları nasıl roman yapmışım gönlüme

"Bu saatten sonra sende fırtına bile kopsa; bende yaprak oynamaz.."

Kirlenmiş D U D A K L A R I N L A
    Bana Anlatma Kendini..
    Ben Zaten Gözlerinde Gördüm Herşeyi ..

Yazıların tamamını Hayata Dair Sözler | Facebook sayfasından aldım kızlar.

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Arkadaşlar bana Yaşama Dair Anlamlı Sözler lazım sizden bu konuda yardım bekliyorum
  2. Yaşama Dair Etkileyici Sözler

Yaşama Dair Etkileyici Sözler

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Yaşama Dair Etkileyici Sözler Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda hayata dair etkileyici ve anlamlı süper sözleri paylaşıma sunuyoruz. İlgili arkadaşlar, işte size en güzel yaşama dair sözler, yok bundan güzelleri :) * Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür.... Bir orman gibi kardeşçesine... (Nazım Hikmet) * Gülmek için mutluluğu beklersen, tebessüm bile edemeden...
  3. Hayata dair anlamlı sözler facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook

hayata dair anlamlı sözler, hayata dair sözler facebook facebook hayata dair anlamlı sözler 2012 ADINI bile ANMIYORUM bazılarının..! ÇOMAKLARINI hazırlayamayacak kadar DARGINIM..! Bazı ETEKLER, her KADINA yakışmaz, Mesela, UZUN BOYLU olmak lazım...! Bazı ERKEKLERDE, pantalona yakışmaz, Mesela, ADAM olmak lazım ..! Sahte dost sabun gibidir. Elini yüzünü temizler; ama ayağını kaydırır!...
  4. Yaşama Dair Güzel Sözler

Yaşama Dair Güzel Sözler

yaşama dair sözler yazılar ve özlü sözler arıyorum kızlar.Bana yaşamın önemini ve anlamını kısa şekilde güzel sözlerle yazar mısınız. önerleriniz var mı şimdiden tşkler.
  5. Yaşama Dair Söylenmiş Anlamlı Sözler

Yaşama Dair Söylenmiş Anlamlı Sözler

bu konu yaşama dair söylenen sözler hakkında bilgiler içermektedir. Yaşama dair ünlü kişilerin söylemiş olduğu birbirinden değerli ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşıyoruz. İster msn iletisin de isterseniz facebook profilizde kişisel olarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış.. Kimse seni üzmemiş gibi sev.. Kimse seni seyretmiyormuş gibi dans et.. Kimse...

Sayfayı Paylaş