gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yaşama küsme hakkınız yoktur

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Yaşama küsme hakkınız yoktur. Neden böylesine mutsuzsunuz? Nasıl bu denli karamsar olabiliyorsunuz?
    Belki işinizden memnun değilsiniz,
    belki çevrenizden...
    Maaşınızı az buluyor,
    ya da kendinizi beğenmiyorsunuz...

Oysa...
    Öylesine değerlisiniz ki.
    Örneğin gözleriniz...
    Gözlerinizi kaça satarsınız?
    1 trilyon?
    2 trilyon?
    5 trilyon?
    Satarsınız...
    İşte zenginsiniz...

Ama...
    Bu servetle erişeceğiniz dünyayı görmedikten sonra,
    paranın bir değeri var mı?

Ya da derdiniz para değil...
    Başarı ve saygınlık.

Size gözlerinizin karşılığında bulunduğunuz şirketin
    genel müdürlüğünü verseler kabul eder misiniz?
    Cevabınız "Hayır" değil mi?

O halde siz; aslında hem zengin, hem başarılısınız.
    Yeter ki,
    Allah'ın size verdiği bu değerlerin bilincinde olun.
    Bunları görebileceğiniz bir başarı için hayata geçiriniz.
    O halde...
    ASLA UMUTSUZLUK YOK !

Leo Buscaglia

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Yaşama küsme hakkınız yoktur
    vuuuaaaa süper gerçekten harika ötesi bir yazı teşekkkürler canım arkadaşım bu güzel paylaşımın için...

Yaşama küsme hakkınız yoktur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uzun yaşan hücreler hakkında

Uzun yaşan hücreler hakkında

Uzun yaşayan hücreler Kaliforniyalı biyoteknoloji firması Geron, hücreleri ölümsüzleştirmenin tekniğini bularak bilimde çığır açtı. Ancak bazı araştırmacılar ise bu hücrelerin daha sonra kanser hücrelerine dönüşebileceğinden endişeli. Nature Genetics dergisinin son sayısında bu düşünce çürütüldü ve genetik bir operasyon ile ölümsüzleştirilen insan hücrelerinin hiçbir tümör oluşturma...
  2. Badem - Geceyedir Küsmelerim

Badem - Geceyedir Küsmelerim

Hersey biter herkez gider Gün bile kacar gecenin koynuna saklanir Birtek ben kalirim benligimden tasar sevgim kahve gözlerinde Yankilanir yasanmamislari düsünür kuytularda üzülürüm Gel desen kosar gelir ellerim Umursamaz dünyayi Umursamaz yasami Sadece seni tek seni bekledim Gel diyen ellerini gözlerini özledim Ne umut kaldi ne bir rüya geceyedir küsmelerim Yürek yanar kalpler aglar...
  3. İbrahim Şahin hakkında işlem yok

İbrahim Şahin hakkında işlem yok

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Güney'in konuk katıldığı TRT programıyla ilgili soruşturmaya gerek duymadı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin hakkında, Tuncay Güney'in, ''Büyüteç'' programına konuk olarak katılmasıyla ilgili, ''genel müdürü olduğu kurumun tarafsızlığını ve özerk yapısını ortadan kaldırmak'', ''kurumda kadrolaşma yapmak'' ve ''görevi kötüye...
  4. İntizar-ah senin küsmelerin

İntizar-ah senin küsmelerin

ah senin küsmelerin Yuva bilmez kuslar gördüm, Bahar bilmez kislar gördüm. Kar altinda kalmi$ bütün a$klar, Yüregim üzgün, acim zamansiz Yar beni anlamaz dinsiz imansiz. Aaah senin küsmelerin boynumu bükmelerin, Habersiz gitmelerin yetmezmi..yetmezmi..yetmezmi.. Yuva bilmez kuslar gördüm, Bahar bilmez kislar gördöm. Kar altinda kalmis bütün a$klar, Yüregim üzgün, acim zamansiz, yar beni...
  5. Yaşama Küsme Hakkımız Yoktur!!

Yaşama Küsme Hakkımız Yoktur!!

Kısa ve anlamlı bir yazı dünyanın güzellikleri aslında biziz.Elimiz ayağımız var ve hiçbirşeye geç değil. Neden böylesine mutsuzsunuz?Nasıl bu denli karamsar olabiliyorsunuz? Belki işinizden memnun değilsiniz,belki çevrenizden...Maaşınızı az buluyor, ya da kendinizi beğenmiyorsunuz... Oysa...Öylesine değerlisiniz ki.Örneğin gözleriniz...Gözlerinizi kaça satarsınız?1 trilyon?2 trilyon?5...

Sayfayı Paylaş