gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**yaşamak herşeye ragmen yaşamak**

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Eylül 2008
**yaşamak herşeye ragmen yaşamak** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HerŞeye RaĞmen...

HerŞeye RaĞmen...

Bugün ilk defa senleyken geçirdiğim sensiz günlere lanet ettim. Birlikte ama ayrıydık. Ne tuhaf değil mi, birbirimize bir nefes kadar yakın ama bir o kadar uzaktık. Aslında uzak olan sendin. Hep sustum seni kaybetmemek için, sen de bunların hakkını vererek! Çekip gittin. Yalnız ve sensiz olan beni bir kez daha yalnız ve sensiz bıraktın. Hatırlıyor musun giderken, bana: “ çok farklıyız,...
  2. herşeye inat!!!

herşeye inat!!!

Benim yokluğunla her saniye yeniden öldüğüm tüm o zamanlara inat ... Canımın lime lime acıdığı,içimin erdiği,kalbimin paramparça olduğu o hain gecelere inat ... Uyanmanın umutsuzluğa mahkum olduğu o ışıksız sabahlara inat ... Çok güçlü gibi görünmeye çalışıpta kendime yenildiğim tüm o içsel savaşlara inat ... -Ben sana mecburum,bilemezsin.. Yüreğimi seninle ısıtıyorum!- diye...
  3. Uğrunda Herşeyi!!!!

Uğrunda Herşeyi!!!!

BU DA TAM BENLİKMİŞŞ BE YAVVV:cry:
  4. Sima - Herseye ragmen

Sima - Herseye ragmen

Bugün de bitti yine sensiz Bense yatağımda yine çaresiz Ah ağrır deli başım Avucumda yorgun sessiz Ve hep her an bıkkın ümitsiz Biran bile düşünmedin belki de Yarınlar haram şu yüreğime Daha az önce dokundum son resmine Bir parça yıkık, kırgınım işte Anlat ban a nasıl terkettin acımadan Anlat hadi vurup gittin korkmadan Anlamsız bir dolusözü var dilimde bağışlan maz Yine de ben...
  5. Askkk güzel herseye ragmen

Askkk güzel herseye ragmen

askkk aşkkk sözleri

Sayfayı Paylaş