gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yaşamak sensiz yaşamak

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: yaşamak sensiz yaşamak
    emeğine yüreğine klavyene sağlık canım

yaşamak sensiz yaşamak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **Seni Sensiz Yaşamak Korkusu Budur Heralde Yokluğun **

**Seni Sensiz Yaşamak Korkusu Budur Heralde Yokluğun **

Seni Sensiz Yaşamak Korkusu Budur Heralde Yokluğun Tam göğsünüzün ortasında bir yeriniz acıyacak... Evinizin sizi içine sığdıramayacak kadar dar olduğunu fark edeceksiniz... Sokağa fırlayacaksınız... Sokaklar da dar gelecek... Tıpkı vücudunuzun yüreğinize dar geldiği gibi... Ne denizin mavisi açacak içinizi, ne pırıl pırıl gökyüzü... Kendinizi taşıyamayacak kadar çok büyüyecek, bir yandan...
  2. **yaşamak herşeye ragmen yaşamak**

**yaşamak herşeye ragmen yaşamak**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. **Seni Sensiz Yaşamak**

**Seni Sensiz Yaşamak**

Seni Sensiz Yaşamak
  4. seni sensiz yaşamak

seni sensiz yaşamak

Taşınmayacak yükler yüklüyor omuzlarıma seni sevmek Zorlanıyorum seni yüreğimde taşırken... Belki bu yüzdendir son günlerde sık sık ağlamam Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli; diyemiyorum ben... İzin vermez buna içimdeki sızı güzel olan yanı sensin sevdamın... Ama sana uzak olan kısmı yaralıyor artık hücrelerimi yavaş yavaş.... Keşke çok daha önce tanımış olsaydım seni keşke adını...

Sayfayı Paylaş