gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaşamayı Bil...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yaşamayı Bil... YASAMAK firsattir , yararlanmayi bil. YASAMAK güzelliktir, kiymetini bil.
    YASAMAK mutluluktur, tatmayi bil.
    YASAMAK rüyadir, gerçeklestirmeyi bil.
    YASAMAK meydan okumasidir sana,karsi çikmayi bil.
    YASAMAK görevdir,tamamlamayi bil.
    YASAMAK oyundur, oynamayi bil.
    YASAMAK servettir, korumayi bil.

YASAMAK asktir, sevgidir, keyfini çikarmayi bil.
    YASAMAK bilmecedir, çözmeyi bil.
    YASAMAK hüzündür, asmayi bil.
    YASAMAK verilmis bir sözdür, tutmayi bil.
    YASAMAK sarkidir, söylemeyi bil.
    YASAMAK mücadeledir, kabullenmeyi bil.
    YASAMAK trajedidir, gögüslemeyi bil.
    YASAMAK sanstir, kullanmayi bil.
    YASAMAK çok kiymetlidir, mahvetmemeyi bil.
    YASAMAK yasamaktir,ugruna savasmayi bil.

Yaşamayı Bil... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. uzun yaşamanın sırrı spor

uzun yaşamanın sırrı spor

Psychosomatic Medicine adlı dergide sonucu yayımlanan araştırmaya göre sigara içen ve egzersiz yapmayan yaşlılarda ölüm oranı iki kat fazla bulundu. Araştırmanın sürdüğü 9 yıllık sürede, deneklerden 374 ü ölürken, 78 i ağır hastalıklara yakalandı. Denekler arasında sigara içenlerin sigara içmeyenlere göre daha kısa yaşadıkları gözlendi. Sigara içen ve egzersiz yapmayan denekler arasındaki ölüm...
  3. mutlu yaşamanın  10 anahtarı

mutlu yaşamanın 10 anahtarı

1. Kendini tanı.. (Sokrates) Kendi içinde yolculuk yap. Günlük tut. Kalbin, gönlün, vicdanIn ne diyor? Neyi öne çıkartıyor? Dünyaya bilinçli bakmanın yolu başta bu iç yolculuktan geçiyor. 2. Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol!.. (Mevlana) Dürüst ol, adil ol, hakça düşün. İçinden gelen sesin öne çıkardığı d...eğerleri koru. Hayatta bir şeyleri korumak için ayakta kalmazsan her şey...
  4. Zor İnsanla Yaşamanın Sırrı!

Zor İnsanla Yaşamanın Sırrı!

zor insan, zor, yasamak, insan, sir konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, İletişim kurmakta güçlük çeken insanları uzmanlar, ‘Zor İnsanlar’ diye adlandırıyor. Onlar, toplumdan topluma,farklı tanımlansa da temelde benzer davranışlar gösteriyor. Ortak noktaları inat, hırs ve kapris. Ancak unutmayın ki, insanları değil ama davranışlarını değiştirmek elinizde. Pek çok kişi çevresindeki zor...

Sayfayı Paylaş