gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yaşamda öyle çok, En Çok sevdiğim var ki...

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Hepimizin hayatta çok sevdiği, değer verdiği şeyler olmuştur mutlaka :) İşte buna dair çok güzel bir yazı.....

Yaşamda En Çok Çocukların Gözlerini Sevdim;içimde Huzurun Mutluluğunu Yaşattığı İçin

Yaşamda En Çok Dinmeyecek Sanılan Fırtınaları Sevdim; Yaşamın Her Döneminde, Savaşımı Vermem Gerektiğini Öğrettiği İçin,

Yaşamda En Çok Fırından Yeni Çıkmış Ekmeğin Kokusunu Sevdim; Duyumsama Duyumun , Bugün De Yanımda Olduğunu Bana Anımsattığı İçin,

Yaşamda En Çok Başarısızlıkları Sevdim; Başarıya Giden Yolu Gösterdikleri İçin,

Yaşamda En Çok Geceleri Sevdim; Tüm Günümü Nasıl Geçirdiğimi Değerlendirme Olanağı Verdiği İçin,

Yaşamda En Çok İnsanların Sorunlarını Dinlemeyi Sevdim; Yaşamın Gerçeklerini Görüp, Daha Olgun İnsan Olacağımı Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Duyulan Eksiklikleri Sevdim; Herşeye Sahip Olmanın, İnsanı Ne Kadar Mutsuz Ettiğini Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Arkadaşlarımla Geçirdiğim Zamanları Sevdim;içten Bir Sohbetin,tüm Ağrılara İyi Geldiğini Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Sevdiklerimin Ellerini Tutmayı Sevdim; Avucumun İçine Bıraktığım Yüreğime Dokundukları İçin,

Yaşamda En Çok Sabahın Erken Saatlerinde Çalan Çalar Saatimin Sesini Sevdim; Bana Bugün De Yaşama Olanağı Verildiğini Gördüğüm İçin,

Yaşamda En Çok Sevmekten Ve Sevilmekten Korkmayan İnsanları Sevdim;sevme Ve Sevilmenin Yapaylıktan Değil,doğallıktan Geldiğini Bildikleri İçin,

Yaşamda En Çok Buzlu Yollarda Yürümeyi Sevdim; Yaşamda Da Atılan Yanlış Bir Adımın, İnsana Ne Denli Acı Vereceğini Anımsattığı İçin,

Yaşamda En Çok Uzaklıkları Sevdim; Özlemlerin Duyguları Pekiştirdiğini Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Yaşamın Renklerini Sevdim; Yaşanılan Tüm Tüm Duyguları Tablolara Döktüğü İçin,

Yaşamda En Çok Sonu Başarısızlıkla Da Bitse Yaşam Deneyimlerini Sevdim; Bundan Böyle Saatimi Doğru Kararlara Kurmamda Yönlendirici Olacağına İnandığım İçin,

Yaşamda En Çok Birşeylere İnanmanın Mutluluğunu Sevdim; Kendimi İyi Duyumsadığımda , Yanımda Olacak İnsanların Varlığını Bildiğim İçin,

Yaşamda En Çok Her Ne Olursa Olsun Birşeyin Bittiği İçin Üzülmek Yerine Yaşandığı İçin Sevinmeyi Sevdim; Üzüntülere Liman Olursak, Mutluluğun Başka Yerlere Demir Atacağını Bildiğim İçin,

Böylelikle İçten Ve Sevgiyle Atılan Her Adımın Yaşamımızın Her Anında Olması Gerektiğini Ve Bunun Da İnsan Olmanın Verdiği Ayrıcalıkla Yapılması Durumunda, Mutlulukla Selamlaşmanın Kaçınılmaz Olduğunu Öğrendim.
    Unutmayın Ki Yaşam Denilen Şey İçinizden Gelendir.... ''ne ekerseniz onu biçersiniz...!!! ''

peki sizin en çok.......... sevdim dediginiz bişey varmı?

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben en çok gülmeyi sevdim :)

Yaşamda öyle çok, En Çok sevdiğim var ki... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni...Öyle çok seviyorum ki

Seni...Öyle çok seviyorum ki

Karşımdasın. Elimi uzatıp dokunabiliyorum sana. Ne büyük mutluluk bu... Gördüğüm en güzel şeysin. Senden öte tanımladığım başka hiçbir şey yok. Her şey senin adınla anılıyor benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen... Bir sanat eserisin, bakmaya doyamadığım. Tanrının bana armağanısın, ve artıyor her geçen gün sana hayranlığım. Yüzünde kuşlar, gözlerinde hayatın ta kendisi...
  2. en  çok sevdiğiniz kişi.....

en çok sevdiğiniz kişi.....

bu hayatta oğlum ve eşim....
  3. en çok sevdiğiniz renk

en çok sevdiğiniz renk

bakalım sonuç ne olacak genelde bayanlar en çok pembeyi yada kırmızıyı sever biz sonuça bakalım . açılışı ben yapayım siyahhh
  4. Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki...

Öyle çok “sevdiğim” var ki... Çocukların gözlerini sevdim... İçimde huzuru, mutluluğu yaşattığı için... Dinmeyecek sanılan fırtınaları sevdim... Yaşamın her döneminde, savaşmam gerektiğini öğrettiği için... Başarısızlıkları sevdim... Başarıya giden yolu gösterdikleri için... Geceleri sevdim... Tüm günümü nasıl geçirdiğimi değerlendirme olanağı verdiği için... İnsanların sorunlarını...
  5. Namazın Vücuda Öyle Çok Faydası Var Ki! Buyrun Okuyun!

Namazın Vücuda Öyle Çok Faydası Var Ki! Buyrun Okuyun!

namazın faydaları, namazın yararları, namazın vücuda faydaları Sevgili melekler, namaz dinimizin direği, borcumuz, hesaba çekileceğimiz ilk görevimiz. Bazımıza zor gelse de kaçışı, bahanesi olmayan, sadece deli ve akil baliğ olmayanlara farz olmayan bir ibadet.. Yüce Yaradan'ın emrettiği buyruklardan her birinin mutlak ve mutlak biz insanoğluna birçok faydası var. Okuyunca siz de bir kez...

Sayfayı Paylaş