gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yaşamın 4 Anı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yaşamın 4 Anı
    :hhh: :hhh: cok güzeller yaaa tskler

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Yaşamın 4 Anı

hehe rica ederim

Yaşamın 4 Anı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadının yaşamı 4 döneme ayrılıyormuş‏

Kadının yaşamı 4 döneme ayrılıyormuş‏

Erkek bir bilim adamının yaptığı araştırma, kadınların hayatının 4 ana döneme ayrıldığını ortaya koymuş: 1) Herşeye ağzı açık ayran budalası olarak baktıkları, söylenen her güzel lafa kolay kandıkları 17 - 25 yaş arasındaki KAZ Dönemi. 2) Güzelliklerinin farkına vardıkları, o yüzden hep kapris üstüne kapris yaptıkları 25 - 35 yaş arasındaki NAZ Dönemi. 3) Hayatı (erkekleri) tanıyıp...
  2. Yaşamdaki 'O' Anlar

Yaşamdaki 'O' Anlar

Bazı anlar mutlulukdur insana,bazı anlar hüzündür,bazı anlar çaresizlikdir,bazı anlar başarıdır ve hayat anlardan ibarettir an gelir ağlarsınız, an gelir gülersiniz. Bazı anlar vardır ki hafızalara kazınmış ömrü billah unutulmayacak anlar.İşte tamda 'O' anlardan kareler.Hayatın 'O'anlarından karma resimler... AIDS’in “korku” dolu yüzü AP fotoğrafçısı M. Lakshman'ın Hindistan'da çektiği...
  3. aNLa...

aNLa...

Ben seni degil aslinda Belki bu kadar benligimin icinde Ama benim olamamanini sevdim O kadar yakin o kadar candan Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim Sen benim olmadin ki Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim Hep ayni masumluğu Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim Ben hep senin yakinlarinda Ama hiç yaninda olamamayi sevdim Ben seni değil bitanem...
  4. Ana Rahminde Yaşam

Ana Rahminde Yaşam

Annenin karnındaki birkaç haftalık embriyo... Gelişimini ana rahminde tamamlayacak. Gelişimini tamamlaması için bağlı olduğu vitelino torbasından ilk birkaç hafta ihtiyaç duyar ve buradan beslenir 8 hafta süren gebeliğin sonunda vitelino torbası işlevini kaybeder... O zaman göbek bağı ile annesine bağlı olan embriyo annesinden yüksek porotein içeren besinleri alır. Dışarıdaki hayat devam...

Sayfayı Paylaş