gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Yaşamın Kıyısında

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Yaşamın Kıyısında

Yaşamın Kıyısında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel, Karşı Kıyıya

Göksel, Karşı Kıyıya

göksel karşı kıyıya göksel karşı kıyıya şarkı sözü sözleri şarkı sözü kıyı Karşı Kıyıya Sana mektup yolladım, ucunu yaktım Bu akşam efkarlandım, bir yudum aldım Sarhoş değilim, biraz kederliyim Dibine vurdum aşkın, tadına vardım Aşk, Gül mü diken mi Orda biter mi, gonca verir mi Karşı kıyıya Bir ömür sürer mi, hayal mi gerçek mi Değer geçer mi Karşı kıyıya Hadi gel kavuşalım, yazımız aynı...
  2. Kıyıdan Balık Avcılığı

Kıyıdan Balık Avcılığı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gözlerinin Kıyılarında Büyümek

Gözlerinin Kıyılarında Büyümek

Gözlerinin Kıyılarında Büyümek Düşlerden bir bağ bozumu, günlerden özlem... Kuyulardan bir sancı..Seni özlemek..Kemiklerinin inceliğine yaslanıp çocukluğuma köprüler kurmak...Avuçlarından iç denizlere göç etmek..En sonunda sende durmak..Saçlarının gölgesinde gökkuşağını tezahür etmek doyasıya..Sonra yaslanmak adının sığlığına..Sonra ellerimi göğsüme koyup gözlerinin sağnağında ıslanmak...

Sayfayı Paylaş