gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yasamın sırrı

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

Hep hayal eder insan "simdi bir deniz kenarinda olsaydim, bacaklarimi suya uzatmis, sevgilimin kollarinda uzansaydim. Kumsalda bir evde yasasaydim, hic bir seyi zorunlu oldugum icin yapmasaydim. Okumadan diplomaya, calismadan paraya sahip olsaydim. Sevdiklerimi hep yanimda, sevmediklerimi dunyanin bir ucunda tutsaydim"diye. Oysa mutlu olmak icin ihtiycain olan tek sey saglik. Sonrasinda sahip olmak istediklerine azmederek ulasabilirsin. Dusunmek, hayal kurmak, en icten, en samimi bicimde arzulamak isin sirri. Sen evrene ne diledigini duyur, evren tum guclerini birlestirerek onu sana sunsun. Istemek ama en kuvvetli sekilde ve temiz duygularla istemek gerek. Kendine guven, gucune inan, ne kadar kuvvetli ve basarili olacagini dogru kestir ve hayatini ona gore yonlendir............

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yasamın sırrı
    katılıyorum ama bunlar içinde zaman çok önemlidir geç kalmamk lazım bence

Yasamın sırrı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayat yasaları

hayat yasaları

WILLOUGHBY YASASI Birine bir makinenin çalışmadığını kanıtlamaya çalışırsanız, makine o anda çalışacaktır. ANDREW YOUNG YASASI Eğer 100 işadamı yasal olmayan bir iş yapmaya karar verirlerse, o iş yasal olur. AXWELL'IN ÇIKARDIĞI SONUÇ Eğer havayı soluyabiliyor ama suyu içemiyorsanız, geri kalmış bir ülkedesinizdir. Oysa, suyu içebiliyor ama havayı soluyamıyorsanız, kalkınmış bir...
  2. iSViCRE'de Yasam

iSViCRE'de Yasam

isviçrede yaşam isvicrede yasam isviçre de yaşam isvicrede hayat isviçrede maaşlar iSViCRE'de Yasam Isviçre'de yasam... Genel anlamda insanin; dogup büyüdügü yerleri terkedip baska yerlere gitmesinin beraberinde getirmis oldugu sorunlar,gerek ayni ülke içinde gerekse ülke disinda hepimizin malumudur.Bu sorunlari indirgeme de kisinin kendisine tabii ki bazi görevler düsüyor.Bu kendisinin...
  3. coskulu yasam

coskulu yasam

daha once baska bir yerde gordum buna benzer bir yazi cok ilgimi cekti katilmak istermisiniz arkadaslar konu soyle ufak seylerden nasil mutlu olabiliriz herkes ornekler verirse super olur bence daha mutlu bir yasam icin benim orneklerim: * isimsiz sevdiginize kartpostal gondermek * esinize sevdigi pogaca/tatli/kek yapip hediye paketine sarip onun gorebilecegi yere koymak * kalpli bir...
  4. Egzotık yasalar

Egzotık yasalar

WILLOUGHBY YASASI * Birine bir makinenin calismadigini kanitlamaya calisirsaniz, makine o anda calisacaktir. ANDREW YOUNG YASASI * Eger 100 isadami yasal olmayan bir is yapmaya karar verirlerse, o is yasal olur. AXWELL'IN CIKARDIGI SONUC * Eger havayi soluyabiliyor ama suyu icemiyorsaniz geri kalmis bir ülkedesinizdir. Oysa, suyu icebiliyor ama havayi soluyamiyorsaniz kalkinmis bir...
  5. Karavanda yasam

Karavanda yasam

karavanda yaşam karavan hayatı karavan yaşamı caravan EŞİNİZ NERDE SİZ ORDAYSANIZ VE BİRDE KARAVANINIZ VARSA OHH HEM GEZİP HEM EVİNİZİN RAHATLIGINDA YASIYORSUNUZ DEMEKTİR AMA BU KARAVAN ÇOK DEGİŞİK GELDİ BANA...

Sayfayı Paylaş