gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yaşamla İlgili Anlamlı Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar Yaşamla İlgili Anlamlı Sözler arıyorum sizdende beklerim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yaşamla İlgili Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Arkadaşlar bana Yaşama Dair Anlamlı Sözler lazım sizden bu konuda yardım bekliyorum
  2. Hayatla İlgili Anlamlı Sözler

Hayatla İlgili Anlamlı Sözler

Yaşamla İlgili Anlamlı Sözler Hayatla İlgili Anlamlı Sözler Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda yaşamla ilgili anlamlı güzel sözleri, sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimizle paylaşıyoruz. Yaşamla İlgili Anlamlı Sözler - Çalıştırdığımız insanlara iyi davrandığımızda, onların da müşteriye iyi davrandıklarını öğrendim. - Kiminle evleneceğim kararının, hayatta verilen en önemli karar...
  3. Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Yaşama Dair Anlamlı Sözler Facebook

Hayata dair anlamlı sözler facebook Yaşama dair anlamlı face sözleri ♥ a$k.. nasıL özLem duyuyorum yokLuğuna ve nasıl üzüLüyorum çaresizliğime.. Kalabalıktaki yalnızlığıma üzülüyorum.. ♥ "Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın, ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” Kadının kalbine acı yerine sevgi, Sırtına sopa yerine şefkat, Gözlerine yaş yerine gerçek...
  4. yaşamla ilgili anlamlı sözler

yaşamla ilgili anlamlı sözler

Yaşama Dair anlamlı sözler Yaşama Dair Güzel Sözler facebook Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda sizlere yaşamaya dair çok güzel ve bir o kadar da anlamlı sözler sunuyoruz. siz de ister Facebook sayfanızda isterseniz, msn kişisel iletinizde ya da her hangi bir yerde kullanın, yaşamanın anlamını ifade eden sözler için ise aşağıya doğru kayın Melek'ler:) Yaşama Dair Güzel Sözler *Risksiz...
  5. Yaşama Dair Söylenmiş Anlamlı Sözler

Yaşama Dair Söylenmiş Anlamlı Sözler

bu konu yaşama dair söylenen sözler hakkında bilgiler içermektedir. Yaşama dair ünlü kişilerin söylemiş olduğu birbirinden değerli ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşıyoruz. İster msn iletisin de isterseniz facebook profilizde kişisel olarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış.. Kimse seni üzmemiş gibi sev.. Kimse seni seyretmiyormuş gibi dans et.. Kimse...

Sayfayı Paylaş