gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yaşanan komik olaylar:))

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

yaşanan komik olaylar yaşanmış komik olaylar yaşanmış oku yaşanan bu yazdıklarım alıntıdır benle ilgisi yoktur
    Kadıköy Kuş dili'ndeki dört yol ağzında trafik çok sıkışık olduğu için sürekli polis otosu bekler. Trafik polisleri megafonla bağırarak trafiği idare ediyorlar iste. Neyse bağırıyor eleman "34 PTS 723 lütfen sağa çek" O sırada oradan geçmekte olan öteki trafik otosu megafonla espiri yapıyor bunlara - "Lütfenini yiyim senin, bu ne kibarlık lan Mıstafaa?.

Bi kaç hafta önce tahlil vermek için labaratuardaydim. Neyse hemşire önce kan aldı ve idrar tahlili için su beyaz kaplardan verdi neyse uzatmayayım bide çizgi çekti buraya kadar manasında, dibinde bi yerde yani benden önceki adamın çıkmasını bekledim adam bi çıktı idrarı dolduracağı kabı ağzına kadar doldurmuştu ve idrar yerlere ellerine falan döküldü, hemşire bu kadarına gerek olmadığını söyleyince adamın verdiği cevapta koptum zaten: -başka kap vermediğiniz için hepsini buna doldurmak zorunda kaldım...

Cep telefonumu yeni almıştım. Epey pahalı bi şeydi.Malımın kıymetini hiç bilmediğimden açılış mesajı olarak kendime, "Dikkatli kullan!!!" diye yazmıştım. Annem telefona bakarken yere düşürdü. Telefon kapandı. Açtığında, "Dikkatli kullan!!!!" yazısını görünce kalpten gidecekti kadın. Anne,senin de dediğin gibi helal olsun di mi şu Japonlara. Adamlar senin telefonu yere düşürdüğünü anladılar valla!

3-4 yaşlarındayken, yüzümdeki büyükçe olan beni anneme gösterip ne olduğunu sormuşum. Annem, "ben" olduğunu söyleyince soranlara yüzümdeki kahverengi şeyin "annem" olduğunu söylüyormuşum. İşin kötüsü, insanların bana güldüğünü hayal meyal de olsa hatırlıyorum. Çok salakmışım.

Bu sefer Ankara'dayız, Ziya Gökalp' deki üst geçitten geçmekteyiz. Altımızda, Pamukbankın önünde duran ekip otosunun megafonundan çıkanlar
    aynen söyle: "ticari devam et! MS 489 devam et! İŞİTME ENGELLİ DEVAM ET!" (Bilmeyenler için: işitme engelli vatandaşlarımızın araç plakalarında özel bir işaret bulunmakta!)

Tiyatroları varmış, turnede Malatya'ya gidiyorlar, oyun sahneleniyor. İlk gece şehrin büyükbaşları hep ön safta. Ülkü Tamer oyunda kızın babasını oynuyor, kızını istiyorlar vermiyor. çocuk aşk acısından ölüyor vs. Halk acayip etkileniyor oyundan ağlayanlar falan. Oyun bitiyor iki polis geliyor kulise, komiserim sizi istiyor diye. Ülkü Tamer de çok etkilendi tebrik etmek helalde diye kalkıp gidiyor. Karakola bir giriyor, ortalık buz gibi. Komiser bizimkini görünce sinirle ayağa kalkıyor
    "Lan sen ne ********* adamsın be arkadaş. Vermedin kızı, bak ne oldu gül gibi oğlan öldü gitti." Ülkü Tamer "ama efendim, gak guk" diye açıklayacak oluyor. Komiser "Sus diye yarin aksam da gelip izleyeceğim eğer yine kızını vermezsen hepinizi karakola alıp falakaya yatircam lan" diyo.

Ertesi gün Ülkü Tamerler oyunun sonunu değiştirip oynuyorlar. Kızını veriyor oğlana, oyun bombok oluyor ama komiser en ön safta mutluluk göz yaşları döküyormuş.

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: yaşanan komik olaylar:))
    Kadıköy Kuş dili'ndeki dört yol ağzında trafik çok sıkışık olduğu için sürekli polis otosu bekler. Trafik polisleri megafonla bağırarak trafiği idare ediyorlar iste. Neyse bağırıyor eleman "34 PTS 723 lütfen sağa çek" O sırada oradan geçmekte olan öteki trafik otosu megafonla espiri yapıyor bunlara - "Lütfenini yiyim senin, bu ne kibarlık lan Mıstafaa?. buna koptum elıne sağlık cnm

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Reçel Telefon

bnm blackberry pembe kılıflı telefonum var(fotoğrafı burda:http://www.pdarose.com.tr/ProductImages/94609/2.jpg) dün ananemlerde kahvaltı yaparken telefonum masanın üstünde dururken saçım değdi ve ananem bana ''kızım azcık sağına soluna bak saçın reçele girdi'' dedi :D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kadıköy Kuş dili'ndeki dört yol ağzında trafik çok sıkışık olduğu için sürekli polis otosu bekler. Trafik polisleri megafonla bağırarak trafiği idare ediyorlar iste. Neyse bağırıyor eleman "34 PTS 723 lütfen sağa çek" O sırada oradan geçmekte olan öteki trafik otosu megafonla espiri yapıyor bunlara - "Lütfenini yiyim senin, bu ne kibarlık lan Mıstafaa?.

hahaha hahaha

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

geçen gün nehre girdim .altınlarımı kıyıya bıraktım nehirden çıkınca na göreyim kaplumbağa altınlarımı yutmuş :p :p :p

6. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bende üsküdar da böyle bişey yaşadım.trafik polisi "ticari, bekleme yapma devam et " dedi ticari taksiye.taksici eliyle 1 dk işareti yaptı müşteri alıyodu. trafik polisi " ticari, akşam akşam insanı sinir etme, devam et" dedi :D:D taksici gazladı :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    puhahahahahahahahahaaa ayy

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hepsi çok komik ama keşke daha fazla olsaydı

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gerçekten hepsi çok güzeldi yhaaa hazırlayanın eline sağlık ama en çok en sondaki tiyatroyla telefonun üzerinde çıkan dikkatli kullan yazısı güzeldi okurken koptum o derece yanii :D :D

yaşanan komik olaylar:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayar acemisi (Komik Gerçek Olay)

Bilgisayar acemisi (Komik Gerçek Olay)

WordPerfect'in yardım hattında banda alınmış bir telefon konuşması. Bu konuşma sonrası helpdesk elemanı isinden kovuluyor. Kovulduktan sonra da şirketi kendisini "Gerekçesiz" isten çıkardığı için mahkemeye veriyor. İşte Telefon Konuşması : - Yardım hattı, buyrun, nasıl yardımcı olabilirim? - Bir sorunum var. - Nasıl bir sorun? - Yazı yazıyordum, birden bütün kelimeler gitti? -...
  2. Minibüslerde yaşanan komik diyaloglar

Minibüslerde yaşanan komik diyaloglar

Minibüslerde yaşanan komik diyaloglar:D:D:D:D Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni...:haha: ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ..... Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz...
  3. komik olaylar .....

komik olaylar .....

Kadın , 26 , Ankara Şiddetli kavgamız sırasında : "Gidiyorum ben, bitti!" dediğimde "Dönerken mutfaktan su getir, sana laf anlatacağım diye boğazım kurudu!" diyen kocamı huzurlarınızda yılın kozalağı seçiyorum. Kadın , 22 , Ankara Yolda yürürken güneş gözlüklü, kulaklıklı bit tipin bana baktığını fark ettim. Tam yanından geçerken : "Gözlük var diye baktığını...
  4. Fıkra'dan komik olaylar gülmeye hazırmısınız...:)

Fıkra'dan komik olaylar gülmeye hazırmısınız...:)

Gülmek için doğru yerdesiniz buyrun bakalım komedi fırtınasına :) Fıkra Gibi No..:1 Fıkra Gibi Adı..:Şöför Malum servis söförümüz trafikte hareket edemez halde beklerken (gayet de haklıydı çünkü önündeki arabalar kuyruk olmuştu) arkadan kornaya abanan araç sahibine camdan sarkarak 'Pokemon'muyum lan ben arabaların üzerinden uçayım' diye bağırarak tüm servisi yere yıkmıştı. Fıkra Gibi...

Sayfayı Paylaş