gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

Yaşanılan herşeye...Yaşatan herkese Tesekkür Ederim..

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Hata da yaparım doğru da…Sewerim de sewilirim de, üzerim de üzülürüm de…!!! İşte ben buyum…! Bu yüzden mutluyum… Kendimi, hatalarımı, duygularımı, gelmişimi, geçmişimi sewiorum…! Hatalarımdan gocunmuyorum, doğruları öğreniyorum, geçmişi siliyorum sadece ama sadece bu güne bakıyorum we de geleceğe… Tecrübe ediniyorum, hatalarımdan ders alıyorum, hayatı tanıyorum, güwenmemeyi öğreniyorum…Hatalar insanlar içindir, insan hata yapmadan doğruyu bulamaz… Geçmiş(!) : adı üstünde geçmiş…! Beni bugünümle, kalbimle wede kalbiyle değerlendirecek insanlara şans weriyorum… Arkamdan konuşanlar(…): klişe ama sizin için ancak konuşulacak konu olurum…! Beni yargılayanlar(…) : dewam edin… Edin ki; kendi hatalarınızı örtün, bakalım ne yanlışımı bulabileceksiniz…? Silinmeyi hak edenler(!) : Merak etmeyin silinmediniz…! Yeriniz kalbimde hep hazır, bana birer ders birer tecrübe olarak en güzl yerde silinmemek üzere kazındınız… Benle uraşanlar(…) : siz de aynen dewam…! Ne kadar önemli, ne kadar değerli oldumu bi kere daha hissettiriyosunuz bana we de nekadar doğru… Sonuç mu??? Sonuç(!!!) : Bu hayat benim!!! Gelene de, gidene de eywallahım war, gelmişe de geçmişe de saygım... Kimsenin hayatı beni igilendirmez, benimki de kimseyi…Bunun için Yaşanılan herşeye...Yaşatan herkese Tesekkür Ederim..

2. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok dogru çok begendim jujum emegine sagLık :)

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlıkkkkkkkk jujuuuum harika :uhu:

Yaşanılan herşeye...Yaşatan herkese Tesekkür Ederim.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tesekkür ederiz M.C

Tesekkür ederiz M.C

M.C abi site cok güzel oldu gercekten, ellerine kollarina saglik... Tesekkür ederiz.... Tam meleklerin sitesi oldu iste... :d060::d060::d060:
  2. Herkes yediğini ikram eder...

Herkes yediğini ikram eder...

Yavuz Sultan Selim'e , İran Şahı kiymetli mucevherlerle suslu bir sandik hediye gonderiyor. Sandik aciliyor. Icinden cesit cesit degerli taslar, kiymetli atlas, kadife kumaslar cikiyor.Fakat bir de pis bir koku yayiliyor. Dehset bir koku, herkes burnunu tikiyor.En alttaki bohcadan insan pisligi cikiyor.. Yani Osmanliya çok kötü bir hakaret ! Cihan padisahi emir veriyor ve diyor ki ;...
  3. canim kocacim tesekkür ederim

canim kocacim tesekkür ederim

kocacim bana yüzük almis ama daha vermedi, enisten kardesime söylemis kardesimde tabiki bana agzindan kacirdi catlak:-) evlilik yildönümümüz icin almis inanmiyorum. tesekkür ederim herseyim
  4. Yanımda Olan Herkese Teşekkür Ederim :)

Yanımda Olan Herkese Teşekkür Ederim :)

Merhaba Melek'lerim bildiğiniz üzere bir süredir bacağım kırıktı ve doktora gittiğimde liflerin de zedelenmiş olduğu teşhisi konumuştu. Şu sıralar doktor ve ev arasında mekik dokudum diyebilirim. Başınızı çok ağrıttım özellikle birkaç kişinin. Her şey yolunda diyemeyeceğim ama buna da şükür. Bazı zamanlar yoruluğum oldu çok yorulduğum, yürüyememenin ne demek olduğunu tam anlamıyla anladım ama...
  5. niçin sürekli gece ve gündüz süreleri farklıdır  ?tesekkür ederim cevabınız için sayg

niçin sürekli gece ve gündüz süreleri farklıdır ?tesekkür ederim cevabınız için sayg

niçin sürekli gece ve gündüz süreleri farklıdır ?tesekkür ederim cevabınız

Sayfayı Paylaş