Yaşanılan herşeye...Yaşatan herkese Tesekkür Ederim..

juju

Yeni Üye
Üye
Yaşanılan herşeye...Yaşatan herkese Tesekkür Ederim..
Hata da yaparım doğru da…Sewerim de sewilirim de, üzerim de üzülürüm de…!!! İşte ben buyum…! Bu yüzden mutluyum… Kendimi, hatalarımı, duygularımı, gelmişimi, geçmişimi sewiorum…! Hatalarımdan gocunmuyorum, doğruları öğreniyorum, geçmişi siliyorum sadece ama sadece bu güne bakıyorum we de geleceğe… Tecrübe ediniyorum, hatalarımdan ders alıyorum, hayatı tanıyorum, güwenmemeyi öğreniyorum…Hatalar insanlar içindir, insan hata yapmadan doğruyu bulamaz… Geçmiş(!) : adı üstünde geçmiş…! Beni bugünümle, kalbimle wede kalbiyle değerlendirecek insanlara şans weriyorum… Arkamdan konuşanlar(…): klişe ama sizin için ancak konuşulacak konu olurum…! Beni yargılayanlar(…) : dewam edin… Edin ki; kendi hatalarınızı örtün, bakalım ne yanlışımı bulabileceksiniz…? Silinmeyi hak edenler(!) : Merak etmeyin silinmediniz…! Yeriniz kalbimde hep hazır, bana birer ders birer tecrübe olarak en güzl yerde silinmemek üzere kazındınız… Benle uraşanlar(…) : siz de aynen dewam…! Ne kadar önemli, ne kadar değerli oldumu bi kere daha hissettiriyosunuz bana we de nekadar doğru… Sonuç mu??? Sonuç(!!!) : Bu hayat benim!!! Gelene de, gidene de eywallahım war, gelmişe de geçmişe de saygım... Kimsenin hayatı beni igilendirmez, benimki de kimseyi…Bunun için Yaşanılan herşeye...Yaşatan herkese Tesekkür Ederim..

Geri