gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Yaşanmış Bir Olay.... Azrail ve Taksici....

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Taksici Ve Azrail Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... Adam arka tarafa biner.....şoför. .. - eee hemşerim kimsin nereye gidersin der. ...yolcu
    - ben Azrailim..canı nı almaya geldim der......
    şöför alaycı bir tavırla- sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der....

yolcu sakin bir tavırla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun
    der...
    ve ekler yolcu....- inanmadın bana öylemi der....şöför
    - inanmadım tabii der......yolcu
    - o zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın der.....
    gerçekten de adamın dediği gibi şoför 200 metre ilerde bir yolcudaha
    alır..ama yolcu ön tarafa oturur...
    olaylar bundan sonra daha da enteresanlaşır. ....şoför yanındakine.. .
    - ee sen kimsin nereye gidersin der....öndeki
    - abi beni merkezde biryerde indirirsen çok sevinirim adım
    felanca der......şoför:
    - yaw şu arkadaki adam bana Azrailim diyo görüyonmu şu herifi hem iyilik ediyoz hemde dalga geçiyor zibidi der....
    öndeki arkaya bakar....
    - abi arkada kimse yokki.....
    şoför hışımla arkaya bakar ve

- körmüsün be adam arkada oturuyorya der.....öndeki arkaya bir daha bakar ve
    - abi senin kafan iyimi yoksa dalga mı geçiyorsun der...bu sefer arkadaki söze girer....
    - gördünmü der öndeki beni ne duyabilir nede görebilir der
    şöföre. Şoför bir anda dizlerinin bağı çözülür bet beniz atar....
    Arkadaki şoföre...
    - hadi der arabayı kenara çek 2 rekat namaz kıl canını alacam
    der..... Şoför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve iner
    arabadan namaza durur .... Sonra ne olur biliyormusunuz?
    adamlar arabayı aldığı gibi kaçarlar... :D

Yaşanmış Bir Olay.... Azrail ve Taksici.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçekten yaşanmış bir olay

gerçekten yaşanmış bir olay

Adamin biri arabasiyla giderken yolda bir yolcu alirarabaya.... adam arka tarafa biner..... soför... eee hemserim kimsin nereye gidersin...der.... yolcu ben Azrailim..canini almaya geldim der...... soför alayci bir tavirla sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavirla sen daha önce Azrail gördünmüde tarif ediyorsun der... ve ekler yolcu....inanmadin...
  2. Yaşanmış bir olay

Yaşanmış bir olay

Barbaros bulvarında olmuş bir olay... Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye. Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani. Ama bir...
  3. Yaşanmış ve İbretlik Bir Olay

Yaşanmış ve İbretlik Bir Olay

Ben, 40 yıllık bir kanser uzmanı olarak maddeyi aşan sayısız olayla karşılaştım ve bunları, o olaya şahit olanlarla birlikte belgeleyerek özel bir arşiv yaptım. Bunlardan 1976 yılında yaşanmış bir olayı size nakletmek istiyorum. Kanser hastanesinde başhekimken Serap adında genç bir hanım hastam vardı. Bu hastam göğüs kanserine yakalanmış ve tedavi için yurt dışına gitmek istemesine rağmen,...
  4. Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay

Japonya’da yaşanmış gerçek bir olay şöyledir: Evini yeniden dekore ettirmek isteyen Japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışardan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kötü hisseder ve aynı zamanda meraklanır da kertenkelenin ayağına...
  5. AZRAİl (YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY) oku ibret al..!

AZRAİl (YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY) oku ibret al..!

gerçekte yaşanmış olayları oku YAŞANMIŞ GERÇEK OLAY (gerçekliğini araştırmadım.) *adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır arabaya.... adam arka tarafa biner..... şöför - eee hemşerim kimsin nereye gidersin...der.... yolcu - ben Azrailim..canını almaya geldim der...... şöför alaycı bir tavırla - sen mi Azrailsin der..yaw senin gibi Azrail olurmu hiç der.... yolcu sakin bir tavırla...

Sayfayı Paylaş