gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Yaşanmış din hocası-öğrenci diyalogları!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

-Çocuklar cehennem cuma günü şafak vaktinde olucaktir. -Ama hocam nereye göre şafak vakti? bizde şafak vaktiyken diğer tarafta gece oluyor..
    -Numaran kaçtı senin?
    -Ne oldu ki hocam?
    -Çok güzel soru sordun 5 vericem..cevabini
    bilmiyorum çünkü..

-Hocam ramazanda ilişki yasakmı?
    -İftara kadar yasak iftardan sonra atış serbest çocuklar.
    -Oğlum seni dövüp dışarı atarim annadın mı...
    -Evet hocam...
    -Defol git evladım
    -Peki hocam....

O derse aldığım kedi yavrusu sınıfta gezerken
    hoca: kim soktu bu mendebur hayvani sınıfa?
    -Beeen. ama hocam o da Allahın yarattığı bir
    varlık değil mi? yazık...
    ???
    -e tabi, o da Allah-u teala'nin yarattığı bir
    mahluk. hem peygamber efendimiz de severmiş. ay
    pek de sevimli kerata...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yaşanmış din hocası-öğrenci diyalogları!
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık:D

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: Yaşanmış din hocası-öğrenci diyalogları!

sende saol çitoşum

Yaşanmış din hocası-öğrenci diyalogları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşanmış Yatak Diyalogları

Yaşanmış Yatak Diyalogları

Hıdır... Hıdıııırrrr... - Hıııı??! Ne vaaarr?? - Uyuyon mu? - Yok böğrülce ayıklıyom... Soru mu lan bu Hacer? Uyuyom tabii yane edecem... Yat sen de zıbar hade... - Senin işin bitti tabii, devirip gıçını yatabiliyon... Şipşak yap, sonra horul da horul uyu... Bir kere de geç gelsen dişimikırıcam... - Gecen gece eve geç geliyon diye dırdır ettiydin de, ben senin dişini kırdıydım ya...
  2. öğrenci öğretmen diyalogları

öğrenci öğretmen diyalogları

öğrenci öğretmen diyalogları hocam hani bi daha konusursak atacaktiniz? +bak bi kelime daha edersen atarim. -tamam ben de tam onu diyodum iste, e hadi. +cik disari. -peki hocam. oh be. +otur yerine. vazgectim. itoglit. ne yapsak olmuyo buna. ne pis bi herifmis be. evladım, o dudağının altındaki şey nedir öyle? - sakaaal..* - berbere gidiyosun. - hocam zengin ettiniz elin adamını. - kaçtı...
  3. Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu. Aralarındaki yaş farkı da cabası. Ancak ikili hiçbir şeye aldırmıyor. İngiltere’nin Goldsithney kasabasında, bir din öğretmeni, 16 yaşındaki öğrencisi Jessica Anderson ile evlenme kararı aldı. Bu ilişki ada basınında geniş yer buldu. Aileleri bu ilişkiye tepk gösterdi. Aynı şehirde yaşayan kızın ailesi evlerini satılığa çıkardı. Resmi olarak...
  4. Öğretmen Öğrenci Diyalogları

Öğretmen Öğrenci Diyalogları

1.- kim o konuşanlar? ümit, mert ikiniz dışarı.. - ama hocam? - dışarı çıkın.. - hocam biz konuşmuyoduk ki arkadaşlar konuşuyordu onları susturmaya çalışıyorduk! - ... - yemediniz di mi? - yemedim.. - eh madem öyle.. hadi ümit.. 2.-mehmet çıkar mısın dışarı? +ben ne yaptım hocam ya? -çık diyorum. +ya hocam herkes konuşuyo bi tek beni mi görüyosunuz? -mehmet tamam çık yok...
  5. sınıftan atılan öğrenci diyalogları

sınıftan atılan öğrenci diyalogları

- Mehmet! Kalk bakayım ayağa! (Ayağa kalkar) - Geç bakalim şöyle tahtaya! (Geçer) - Hede Hödö Cografyasinin hedesi hödösü nedir? - Bilmiyorum Valla...?? - Bilmezsin tabi, bilmezsiiin...!!! Biz de senden medet umariz... Sen mi Mekik yapip uzaya götüreceksin bizi?? - Valla Hocam, pek öyle bir iddiam yok?! - Hayvan Heriiiifff, cik lan disariiiiiiiiiiiiii!!!! - Kim o konuşanlar? Ümit,...

Sayfayı Paylaş