gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yaşanmış Yatak Diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hıdır... Hıdıııırrrr... - Hıııı??! Ne vaaarr??

- Uyuyon mu?

- Yok böğrülce ayıklıyom... Soru mu lan bu Hacer? Uyuyom tabii yane edecem... Yat sen de zıbar hade...

- Senin işin bitti tabii, devirip gıçını yatabiliyon... Şipşak yap, sonra horul da horul uyu... Bir kere de geç gelsen dişimikırıcam...

- Gecen gece eve geç geliyon diye dırdır ettiydin de, ben senin dişini kırdıydım ya daha ne istiyon?

- Ben o geç gelmekten bahsetmiyom... Birlikte gelmekten bahsediyom...

- Beraber mi gelecen? Kız o saatte dışarda senin ne işin var ki eve benimle gelecen lan?

- Off be Hıdıır off beee Hıdııırr. Sen beni anlamıyon...

- Ya sabıııırrr... Uykumu gaçırdın gene bak, de hele neistiyon...

- Orgazm neyin istiyom tamam mı? Orgazm olmak benim dehakkım...

- Orgazm da ne lan?

- Hıdır... Bazen diyom ki kendi kendime acaba ben de zoofili mivar?

- Ne fili? Ne diyon ya?

- Zoofili... Yani hayvanlarla ilişkiye giren dimek. Eh ben de senin gibi bir öküzle her gece yatağa girdiğime göre...

- Sen bana öküz mü dedin?

- Bildiğin kelimelerden konuşunca anlıyon bakıyom...

- Ya Hacer yat diyom sana... Orgazmmış... Yok bilmemnefiliymiş...

- Ne fili be cahil ay... Zoofili...

- Hacer yarından tezi yok o kadının evine temizliğe gitmiyon tamam mı?

- O kadın dediğin koskoca bir yazar tamam mı? Doğru konuş. Femisnistlerin başı... Lideri... İdolüm o benim.

- Ne dol ne dol?

- İdolüm deyyom... Onun evini temizlemek benim için şerefdir tamam mı? Bütün kitaplarını, dergilerini okuyom ben onun...

- Sonra da yalan yanlış öğrenip benim uykumu kaçırıyon... Sana ne lazım orgazm... Onlar zengin garıları için...

- Heç de bile... O fizyolojik bir ihtiyaç... -

- Fiz...yo...ne?

- Milletin kocaları evrim geçirdi metroseksüel oldu... Sen daha bir insan olamadın be Hıdır... Evrim... evrim... eviluşın...

- Haceeeeerrr...

- Neeee?

- Gız bu deminden beri dediklerini tekrar etsene peş peşe...

- Ne oldun lan hıdır, yanakların al al oldu...

- Dediğimi yap seeennn.

- Eviluşın... Orgazm... Metroseksüel... Zoofili...Fizyolojik... İdol... İstersen apurçunist de diyem... Ne olcaksa...

- De Hacer deee... Bir daha söyleee...

- Ne yapıyon Hıdır... Kudurdun mu len?

- Sen bu gavurca lafları edince gözüme yabancı avratlar gibi göründün de bir an...

- İstemiyom Hıdır... Kendimi şu an ilişkiye hazırhissetmiyom...

- Ama ben hissediyom... Gel buraya...

- Bu bir konsantrasyon meselesi Hıdır...

- Gonsontrosponon diyen dilerini yirin... Gel buraya Helga...

- Ne Helgası be? Adım var benim... Bireyim ben... Bıraaaak... Yetiiiişiiiin... Aile içi şiddete maruz kalıyom... Heeeellppp... Heeellllpppp...:second:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Yaşanmış Yatak Diyalogları
    emeğine sağlık deyyom hacerrr :hhh:

3. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:haha: çito anladım la ben seni sapık çitos:haha:

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: :hhh: :hhh: Bunu daha önce okumuştum ama koptum yine ya. Aslında trajikomik işte. Söylenecek çok söz var ama....

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    gerçektende çok komik daha önce bende okumuştum çatladım gülmekten:hhh::hhh::hhh:

6. MeLzö

MeLzö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tek kelime ile Süper :)

Yaşanmış Yatak Diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik diyalogları

hamilelik diyalogları

01 -Nee hamiyle misin? Vay alçak bana bunuda mı yapacaktın? -Ay ne vuruyorsun be adam. Hamiyle değilim hamileyim. -Neee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olacak senden. -Sus bir de cevap veriyorsun. -Aa manyak mısın ne vuruyorsun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır ) 04 -Hamileyim -Aferin kız en...
  2. gobek diyaloglari

gobek diyaloglari

bu ne göbek ?? - göbek değil bu sarkan göğüs kaslarım.. - bu ne göbek ?? - göbek deme olm, kırılıyo. macit onun adı. - bu ne göbek ?? - sorma ya, göbek kemiklerim fazla iri de... - bu ne göbek ??ekikikiki.. - hıyarın iyisi gölgede yetişir !!!! - bu ne göbek ?? - tarlanin tezeklisi, mendilin ipeklisi, sarilinca tat verir, erkegin gobeklisi... - bu ne göbek ?? - ee naparsin buyuk balik...
  3. Yaşanmış din hocası-öğrenci diyalogları!

Yaşanmış din hocası-öğrenci diyalogları!

-Çocuklar cehennem cuma günü şafak vaktinde olucaktir. -Ama hocam nereye göre şafak vakti? bizde şafak vaktiyken diğer tarafta gece oluyor.. -Numaran kaçtı senin? -Ne oldu ki hocam? -Çok güzel soru sordun 5 vericem..cevabini bilmiyorum çünkü.. -Hocam ramazanda ilişki yasakmı? -İftara kadar yasak iftardan sonra atış serbest çocuklar. -Oğlum seni dövüp dışarı atarim annadın mı......
  4. market diyalogları

market diyalogları

market sözleri ingilizce market diyalogları -şarküteri reyonu ne tarafta acaba? -şimdi burdan dümdüz gidin sağa dönün sonra sola dönün ordan bidaha sağa dönün orda birilerine sorun söylerler. -tamam. -bu domatesler yemeklik mi? -hayır içmeklik. -hönk!?!! -üzümün kilosu kaça? -taneyle satılıyo abla onlar. -hınk!!? -bunun fiyat etiketi yok? -koysaydık almazdın ki! -bu neli?...

Sayfayı Paylaş