gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Ah Sen

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gül sevince anladım ki Çabuk soluyormuş ah Ben seni gül saymadım ki
    Neden acıyor eyvah kalbim

Sen gittiğinden beri ah sen
    Geri geri aldım saatleri ben
    Seni seni bırakmam diye gel
    Deli gibi bozdum sen gideli

Gül gülünce aşkım aşkım
    Akıl düşüyor güle
    Bak sana ben güller aldım
    Ama soluyor nafile ahh

Sen gittiğinden beri ah sen
    Geri geri aldım saatleri ben
    Seni seni bırakmam diye ben
    Deli gibi bozdum sen gideli

Öyle bir saat tuttum ki içimden
    Ne kadar gelmesende o kadar daha var ama
    Öyle akıl almaz geçmişti ki günler
    Öyle akıllanmaz
    Her gün birini sever
    Birine gider,gelmezsen eğer

Yaşar - Ah Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - Seninle İlk Defa

Yaşar İpek - Seninle İlk Defa

Seninle ilk defa... Tattim aski sevdayi Senden ögrendim severek yasamayi Sen actin gözlerimi,herseyi sende gördüm Sevmeyi,Hasreti,Cileyi sende gördüm Senden ayrilmam cok zor Öyle bagliyim ki sana Yalnizligim kahreder,cile yagar dünyama Sen actin gözlerimi,herseyi sende gördüm Sevmeyi,Hasret,Cileyi sende gördüm...
  2. Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Bu KoCa SehiRde, YaSayamam Ben. Üstüme yikiLir, SEN OLMAYINCA. AyriLik yükünü, Tasiyamam ben. EziLir yüregim, SEN OLMAYINCA. GözLerin KarSimda, Nöbet'de durur. AniLar Ork gibi, KaLbimden Vurur. Hasretin Canimi, yakar kavurur, SevgiLim Yanimda, SEN OLMAYINCA. Yanar Su Bedenim, SEN OLMAYINCA. GiderSen Baharim, Hazana döner. Sanmaki Su Yüzüm, Bir daha GüLer. Takvim YaprakLari, Bos yere DüSer....
  3. Yaşar - Benim Bütün Rüyalarım Seninle

Yaşar - Benim Bütün Rüyalarım Seninle

benim bütün rüyalarım seninle her sabah uyanırsın benimle sen beni hatırlarsın şarkılar yazardı dersin..senler sonra yine benim bütün rüyalarım seninle her sabah uyanırsın benimle sen beni hatırlarsın şarkılar yazardı dersin..aklında öyle kalsın sevenin yolu açık olsun sevgilim biz aşkı aşktan daha çok sevdik sevgilm uzun sahiller boyunca yürüsem sessiz usulca sığınacağım liman yok..sevgilim...
  4. Ebru Yaşar - Seninde Allahın Vardı

Ebru Yaşar - Seninde Allahın Vardı

kimin yanina kalmis kar saydiklarin kim mutlu olmus mutsuz ederek yarinlar cok güzel olur diyerek ümitlerle hasretlerle kaldin birtek seninde allahin vardi benimde allahim var bana verdigin zarar hangi kitaba sigar
  5. Sen bana yaşarken ölmeyi tattırdın

Sen bana yaşarken ölmeyi tattırdın

Düştüğümde elimden tutup kaldıran yoktu bu zamana kadar.. Dizlerimdeki,bileklerimdeki,kalbimdeki yaralarımla geldim bu güne kadar.. Görmedim bir kere bana uzanan şevkatli eller Kimsenin omzunda ağlamadım bu yaşa kadar.. Yastıklar siler gözyaşımı ,derdimi dinler yıldızlar İnan bana kendimden başka dostum olmadı... Canımı acıtan bir cam parçası değildi hiç bir zaman Canımı...

Sayfayı Paylaş