gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Alıştım

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kulaktan yanaktan Biraz da göz ucundan Alıştım alıştım alıştım sana
    Alışmak çalışmak kadar zor bana
    Çalışmak kadar zor dava
    Alıştım alıştım alıştım
    Alışmalara çalıştım
    Bütün bu olanlardan
    Bütün yaşananlardan
    Öğrendiğim bişey varsa sabır
    Sıkıldığın zamanlarda
    Beni düşün dağılır
    Alıştım alıştım alıştım
    Alışmalara çalıştım
    Okulda çalışmaya alışırken
    Yaşamda alışmaya çalışmak gerek
    Bebek...
    Alıştım alıştım alıştım
    Alışmalara çalıştım

Yaşar - Alıştım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Kumralım

Yaşar - Kumralım

Hüzünler başıma vurdu yine Sevginin çıkmaz yollarında senin dolaylarında Sana dair hasretim yüzyıllardan kalma Aklımı kaçırıyorum bu cinnet akşamlarında Orda her kiminleysen belki sevgilinleysen Söyle kumralım için sızlamaz mı Bilmem hatırlar mısın gözlerim ne renkti Söyle kumralım benim adım neydi Sahip olduğum herşeydin Herşeyimi alıp gittin...
  3. Yaşar - Divane

Yaşar - Divane

Hele bir anla aşkı zamanla Kışlar bahara döner gibidir Var mi dünyada askından başka Yandı derken söner gibidir Her derdime yar ortağım olda Gökten melekler iner gibidir o zaman Kar mı dünyada bin yıl yaşansa Yokluğunda cehennem gibidir Sana yine muhtacım Gel benim baştacım yar Bana yine sen lazımsın Gel benim sultanım yar Ay aman yar sana Söylemeliyim içimde tutamam yar Tutamam yar unutamam...
  4. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  5. Sensizde yaşarım...

Sensizde yaşarım...

Daha ne kadar derin yaralara ev sahipliği yapacak kalbim bilemiyorum. Kokunu özleyeceğim en çok biliyorum..... Bir tek kokudur geçmeyen zamanla Her duyulduğunda biraz daha keskinleşen..... Hala burnumda seni düşündükçe içimi yakan kokun... Birde gözlerin, güneş açınca deniz rengini alan gözlerin, Sen bilmezsin bakmaya doyamazdım gözlerine, Şimdi gözlerime ağlamayı öğrettin Bu yaşlar utangaç...

Sayfayı Paylaş