gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Beni Arayabilir Misin

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

beni arayabilir misin bir istek duydum içimde
    seni sevmenin dısında
    hani sevdanın sınırlarını arıyorum ya

bu gece sen gelsen gelsen
    sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı kalmaya
    cok dayanamam
    sen beni bilirsin
    bu gece beni arayabilirmisin

bir istek duydum içimde
    hani sevmenin dısında
    ümitsiz ama acele ask aranıyor

bu gece sen gelsen gelsen
    sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı kalmaya
    cok dayanamam
    sen beni bilirsin

bir liste buldum cebimde
    senin ismin en basında
    hadi bir arayayım dedimde hep mesgul calıyor

bu gece sen gelsen kalsan
    gerisini boşver
    sen gelsen ilham perisini bosver
    bir sarkı yazsam ne sevimlisin

bu gece beni arayabilir misin?

Yaşar - Beni Arayabilir Misin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Kumralım

Yaşar - Kumralım

Hüzünler başıma vurdu yine Sevginin çıkmaz yollarında senin dolaylarında Sana dair hasretim yüzyıllardan kalma Aklımı kaçırıyorum bu cinnet akşamlarında Orda her kiminleysen belki sevgilinleysen Söyle kumralım için sızlamaz mı Bilmem hatırlar mısın gözlerim ne renkti Söyle kumralım benim adım neydi Sahip olduğum herşeydin Herşeyimi alıp gittin...
  3. Yaşar - Kıymet Bilmez Misin

Yaşar - Kıymet Bilmez Misin

Sanki bir adım gider gibisin Bir an hayalin gözlerimden çıkmaz bilirsin Bitmişim artık küllerim elinde Neydi yazdığım şarkılarda duymaz gibisin Yar bilmez misin senden ayrı ah kolay mı Kıymet bilmez misin Yar gelmez misin doymadın mı Sonlar aynı hep olaylı geçiyor ömrümüz Yollar ayrı ah kolay mı Senden ayrı olmak var mı Sanki bir adım gider gibisin Bir an hayalin gözlerimden çıkmaz bilirsin...
  4. Yaşar - Divane

Yaşar - Divane

Hele bir anla aşkı zamanla Kışlar bahara döner gibidir Var mi dünyada askından başka Yandı derken söner gibidir Her derdime yar ortağım olda Gökten melekler iner gibidir o zaman Kar mı dünyada bin yıl yaşansa Yokluğunda cehennem gibidir Sana yine muhtacım Gel benim baştacım yar Bana yine sen lazımsın Gel benim sultanım yar Ay aman yar sana Söylemeliyim içimde tutamam yar Tutamam yar unutamam...
  5. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....

Sayfayı Paylaş