gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Beni Koyup Gitme

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

BENİ KOYUP GİTME Beni koyup gitme ne olursun
    Durduğun yerde dur
    Kendini martılarla bir tutma
    Senin kanatların yok
    Düşersin yorulursun
    Beni koyup gitme ne olursun
    Bir deniz kıyısında otur.
    Gemiler sensiz gitsin bırak
    Herkes gibi yaşasana sen
    İşine gücüne baksana
    Evlenirsin çocuğun olur
    Sonun kötüye varacak
    Elimi tutuyorlar ayağımı
    Yetişemiyorum ardından
    Hevesim olsa param olmuyor
    Param olsa hevesim
    Yaptıklarını affettim
    Seninle gelmeyeceğim yine de

Yaşar - Beni Koyup Gitme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - Gitme Gel

Yaşar İpek - Gitme Gel

seninle dolu her günüm sensiz kalbim kördüğüm sen hala bana küskün, özlemedin mi? sen elleri sevsen de beni kolay üzsen de ben hala bıraktığın o yerlerdeyim gitme gel dayanamam sensiz ben yaşayamam hasretin deli eder aşkını unutamam kimseye dokunamam her aşk bir gün bitermiş bu ayrılık da bitsin kavuşsun ellerimiz herşey değişsin ben sensiz hep mutsuzum ben sensiz kimsezim...
  2. gitme..

gitme..

yar..gidiyor musun..? G İ T M E ... oysa öyle çok alışmıştım ki...farketmiyor musun... kokun iliğime işlemiş..GiTMe... Yar gidiyor musun? GiTMe...içimde bir korku var... bu ayrılık değil demen neye gebe? ne gelecek bu kara günlerin ardından..?güneşli günler mi...hayır..! yağmur,çamur,sel bundan sonrası..! ayrılık değil deme...GiTMe... ayrılık ayrılık olur bir adım sonrası......
  3. Gitme...

Gitme...

Alıp gitme ellerini, alıp gitme gülüşlerimi, götürme düşlerimi. Sen benden gittin gideli öyle bıktım ki sensiz kendimden....
  4. gitme...

gitme...

Gitme kal bu sehirde benimle paylas yasami, birazdan toplanacak çöplerin içine atalim yalnizligimi eksik olan yarilarimizi tamamlayalim. Yeniden sekillendirelim bu sehrin arka sokaklarini iyiligini ve temizligini bulastiralim onlara. Sen den uzakta bu gece yüregim binlerce parçaya bölünüyor ve her bir parça milyon kere parçalaniyor gecenin karanliginda tam ortasinda. Ne olursa simdi olacak...

Sayfayı Paylaş