gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Beni Unutma

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çok istiyorum çok istiyorum Bak gülümsüyorum Özene bezene sana topluyorum
    Kır çiçeklerini
    Yık perdeleri viran eylemeli
    Sonunu biliyorum
    Yinede dönüyorum aşkınla dönüyorum
    Ben sana pervane

Beni sevdiğine say sen geçen yılları
    Bir aşkın rakamı
    Unut aşkım öbür sayıları

Bir
    Beni unutma
    İki
    Beni unutma
    Üç
    Beni unutma

Yok istiyorum yok istiyorum
    Aşk benim diyorum
    Sana ne kime ne yine topluyorum
    Kır çiçeklerini
    Onu ben bilirim sana sormuyorum
    Vur çiçeklerimi
    Gücümü deniyorum aşkımı deniyorum
    Bundan sanane

Beni sevdiğine say sen geçen yılları
    Bir aşkın rakamı
    Unut aşkım öbür sayıları

Bir
    Beni unutma
    İki
    Beni unutma
    Üç
    Beni unutma

Yaşar - Beni Unutma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslini unutma!

aslini unutma!

Bir zamanlar Ayaz adlı bir köle varmış. Takdir bu ya, köle bir gün Sultan Mahmud’un kölesi olmuş. Sultan, köleyi taşıdığı asil karakteri sebebiyle çok sevmiş. Derken Sultan’ın öylesine itimadını kazanmış ki, bütün sultanlığın haznedârı tayin edilmiş ve en kıymetli ve zarif mücevherler, taşlar ona emanet edilir olmuş. Bu gelişmeyi gören saraylılar ise durumdan pek rahatsız olmuşlar. Hasetleri...
  2. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  3. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  4. İsmimi Unutma

İsmimi Unutma

İsmimi Unutma ismimi unuttuğun zamanlardı kimbilir../.belki de sadece ismimi kaç gece uykusuz kaldı düşlerim yarı uyanık sarıldım bende bıraktığın kelimelerine kimbilir../..bilebilir..? hem de bir çok gece beni anladığını sandığım bir sen vardı oysa beni herkesten çok duyumsadığını sandığım özgeleceğim vardı mesela, özgeçmişim değil nasıl da uzaklaşıyorum...
  5. Unutma nickleri

Unutma nickleri

unutmak nickleri hayat yalan nickleri unutma beni unutma umrumda bile değilsin İnsan kılığına girmiş köpeklerin çıkardığı seslere, ritim tutup dans edebilcek kişilikteyim. BeNi UnUTMaK iÇiN YEMİnLeR ETMİŞSiN ... GÖZLeRiM GELMiş AKLıNa VaZGEMiŞSİn ... BeNDEn HaBeRSiZ ÇEkİp UzAKLaRa GiTMİŞSiN ... BİLİYOMUsUn ? SeVGİLİm ... UMRumDa BİLe DeGiLSin ... Yanlış nedir doğru nedir, yaşamın...

Sayfayı Paylaş