gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Benim Bütün Rüyalarım Seninle

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

benim bütün rüyalarım seninle her sabah uyanırsın benimle sen beni hatırlarsın
    şarkılar yazardı dersin..senler sonra yine
    benim bütün rüyalarım seninle
    her sabah uyanırsın benimle
    sen beni hatırlarsın
    şarkılar yazardı dersin..aklında öyle kalsın

sevenin yolu açık olsun sevgilim
    biz aşkı aşktan daha çok sevdik sevgilm
    uzun sahiller boyunca yürüsem sessiz usulca
    sığınacağım liman yok..sevgilim senden başka

ahh unutmak ne yalan kelime
    sen beni hatırlarsın
    şarkılar yazrdı dersin..aklında öyle kalsın...

sevenn yolu açık olsun sevgilim
    biz aşkı aşktan daha çok sevdik sevgilim
    ben ne sahiller dolaştım
    denizler fırtınalarda ve bir sahile ulaştım
    kimse yok benden başka..

her sabah uyanırsın benimle
    bir gitar sesi duyarsın..aklında öyle kalsın...!!!!

Yaşar - Benim Bütün Rüyalarım Seninle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Bu KoCa SehiRde, YaSayamam Ben. Üstüme yikiLir, SEN OLMAYINCA. AyriLik yükünü, Tasiyamam ben. EziLir yüregim, SEN OLMAYINCA. GözLerin KarSimda, Nöbet'de durur. AniLar Ork gibi, KaLbimden Vurur. Hasretin Canimi, yakar kavurur, SevgiLim Yanimda, SEN OLMAYINCA. Yanar Su Bedenim, SEN OLMAYINCA. GiderSen Baharim, Hazana döner. Sanmaki Su Yüzüm, Bir daha GüLer. Takvim YaprakLari, Bos yere DüSer....
  2. Yaşar - Ah Sen

Yaşar - Ah Sen

Gül sevince anladım ki Çabuk soluyormuş ah Ben seni gül saymadım ki Neden acıyor eyvah kalbim Sen gittiğinden beri ah sen Geri geri aldım saatleri ben Seni seni bırakmam diye gel Deli gibi bozdum sen gideli Gül gülünce aşkım aşkım Akıl düşüyor güle Bak sana ben güller aldım Ama soluyor nafile ahh Sen gittiğinden beri ah sen Geri geri aldım saatleri ben Seni seni bırakmam diye ben Deli gibi...
  3. Ebru Yaşar - Seninde Allahın Vardı

Ebru Yaşar - Seninde Allahın Vardı

kimin yanina kalmis kar saydiklarin kim mutlu olmus mutsuz ederek yarinlar cok güzel olur diyerek ümitlerle hasretlerle kaldin birtek seninde allahin vardi benimde allahim var bana verdigin zarar hangi kitaba sigar
  4. Ebru Yaşar - Sen Kimseyi Sevemezsin

Ebru Yaşar - Sen Kimseyi Sevemezsin

sen kimseyi sevemezsin akor ebru yaşar sürükleneceksin ebru yaşar rüzgarların önünde sen kimseyi sevemezsin sevmeyeceksin sevmeyeceksin rüzgarlarin önünde kuru bir yaprak gibi sürüklenecek sürükleneceksin sefkat nedir ask nedir ömrünce bunu bilmeyeceksin rüzgarlarin önünde kuru bir yaprak gibi sürüklenecek sürükleneceksin
  5. Sen bana yaşarken ölmeyi tattırdın

Sen bana yaşarken ölmeyi tattırdın

Düştüğümde elimden tutup kaldıran yoktu bu zamana kadar.. Dizlerimdeki,bileklerimdeki,kalbimdeki yaralarımla geldim bu güne kadar.. Görmedim bir kere bana uzanan şevkatli eller Kimsenin omzunda ağlamadım bu yaşa kadar.. Yastıklar siler gözyaşımı ,derdimi dinler yıldızlar İnan bana kendimden başka dostum olmadı... Canımı acıtan bir cam parçası değildi hiç bir zaman Canımı...

Sayfayı Paylaş