gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Beş Dakika Bekle Git

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen istinyede bekle ben burdayım İçimde köpek gibi havlayan yalnızliğim Çünkü ben buradayım karanlıktayım
    Belki gelmem gelemem beş dakika bekle git

Çünkü elimi kestim beni kan tutuyor
    Şarabım bütün ekşi suyum soğuk
    Yanaımda olmadın mı seni daha bir çok seviyorum

Yüzünü ıslatmadan ağlayabilir misin
    Yarı geceden sonra telefon ettin mi hiç
    Karanlık adamlar hüvviyetini sordu mu
    Ben senin olmadığını arıyorum

Bana ait ne varsa hepsi seni korkutuyor sana ait ne varsa
    Hiçbiri benim değil
    Belki ölmek hakkımı kullanıyorum

Belki gelmem gelemem 5 dakika bekle git
    Belki gelmem gelemem 5 dakika bekle git

Yaşar - Beş Dakika Bekle Git konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  3. dakika

dakika

Rüyasında dakikaları sayan kimse istediği şeye tam zamanında kavuşur. Ama özellikle bir sayı çıkmış ise ona göre de yorumlanır.
  4. Ebru Yaşar - Beklerim Seni

Ebru Yaşar - Beklerim Seni

ebru yaşar aman aman ebru yaşar gelsende gelmesende sevsende sevmesende Aman aman aman Aman dedirttin artık Sana sevdam çok yaman Tamam dedirttin artık Sensiz yaşayamam Geçte olsa anladım Yeri sen seç zamanı söyle Gelsende hatta gelmesende Sevsende sevmesende beklerim seni Gözlerimde iki damla yaş Kalbimde hoş bir telaş Beklerim seni
  5. kızlar askere gitse erkekler bekler mi beklemez mi?

kızlar askere gitse erkekler bekler mi beklemez mi?

evet canlarım bildiğiniz gibi ailemizde başta ben olmak üzere bircok kişi asker yolu gözlüyoruz...biz gözlemesine gözlüyoruz eee bekliyoruz da askerlerimizi pekii biz kızlar askere gitmiş olsaydık erkekler bizi bekler miydiler???

Sayfayı Paylaş