gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Benim sana bakışım son bakışım değil İnan bana gidişim son gidişim değil Kapıları bekle zilleri dinle
    Bir yaz sabahı sana
    Bir yaz sabahı yine
    Bir yaz sabahı sana yeniden
    Önümüzdeki güz gibi
    Demin sönen köz gibi
    Bu yaz yine bize aşkım ayrılık var
    Bir çiçeğin açışı sıcak bir yel hatırla
    Doğacaktır yeni gün umudunu yitirme
    Yarınları bekle yarim beni bekle
    Bir yaz sabahı sana yeniden
    Önümüzdeki güz gibi
    Demin sönen köz gibi
    Gel çiçeğim açanım solacaksın solacak
    Dağ çileği dudağın gelecek yaz açacak
    Önümüzdeki güz gibi
    Demin sönen köz gibi
    Canım sıkılıyor canım
    Sanırım bu aralar

Söz & Müzik : Yaşar Günaçgün

Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bizimde ayrılık vaktimiz varmış...

bizimde ayrılık vaktimiz varmış...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yaşar - Yaz Bitti

Yaşar - Yaz Bitti

Yaz bitti aşıklar şehre döndüler Yarıda kaldı sabah biten geceler Daha vardı yaşanacak tatlı günler Yaşanamdı erkenden bittiler Yazacağım canım dendi doldu gözler Alındı birer birer adresler Ya kalem bitti ne naz Bu yalan gibi biraz Ya istilada kalpler sessiz Yazılmadı postacılar işsiz Mevsim biterken böyle aşklar da biter Başka biriyle başka başka şehirler Yaz yaklşınca düşer akıllar başa...
  3. Yaşar - Gözyaşınla Yaz

Yaşar - Gözyaşınla Yaz

Oturup yazdım sana bunları Olmuyor aşkım olmuyor ayrı Sevgilim unuttum gayrı yolları Bana mektubunu gözyaşınla yaz Unutup yazdım sana bunları Son umut aşktı ara bunları Kalem unuttu belki yazmayı Bana mektubunu gözyaşınla yaz Unutup yazdım sana bunları Son umut arşınladı yolları Kalem unuttu belki yazmayı Bana mektubunu gözyaşınla yaz Böyle mi olması aşkımıza mübah Sevgilim gözlerin seneler...
  4. Yine bizim Temel ::))

Yine bizim Temel ::))

Temel Londra'da otelin birinin odasında kara kara düşünüyor. "Yahu" diyor "Ben aşağıda içki isterken Karadenizli olduğum anlaşılır mı acaba?" Geçiyor aynanın karşısına ve prova yapıyor. "Bana bir fiski… Yok böyle anlarlar. Bana bir raki. Yok yok..." diyor "Böyle de anlarlar." En sonunda buluyor ve "Bana bir bira… Tamam" diyor "Böyle...

Sayfayı Paylaş