gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Elde Var Bir

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ELDE VAR BİR ayrılırken var ya
    yüzüne bakamıyorum
    demesi cok zor ya
    elveda diyemiyorum
    aslında olur diye
    gözyasım yağmur diye
    yagmur durur diye git dedim
    ama yağdı ya
    aklında kalır diye
    icinde durur diye
    birgun vurur diye bekledim

ne garip nerde basladı nerde bittik ikimiz
    bir muharip bin savastı sevgimiz
    ne garip nerde basldı nerde bitti sözümüz
    ateş söndü yerde kaldı külümüz

ayrılırken var ya
    yüzüne bakamıyorum
    demesi cok zor ya
    elveda diyemiyorum
    aslında bu derdime çare bulunur diye
    kasırga durulur diye bekledim
    ama koptu ya
    aklında kalır diye
    icimde durur diye
    birgun vurur diye git dedim

ne garip nerde basladı nerde bittik ikimiz
    bir muharip bin savastı sevgimiz
    ne kolay nerde hani
    nerde şimdi o koskoca biz
    iki öldü elde kaldı birimiz

ayrılırken var ya git dedim.......

Yaşar - Elde Var Bir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - Bir Tutku

Yaşar İpek - Bir Tutku

yaşar ipek bir tutku bir tutku alışkanlık oldu bende alışkanlık oldun bende yaşar ipek Bir Tutku aliskanlik oldun bende Inan yasiyorum senin hayalinle Bu deli gönlüm ne hallerde Sensizlik ölümdür bende ah Sensizlik ölümdür bende Yeter artik hasretine dayanamam Dön artik bittim yasayamam Yoklugun bana ölümden beter Gözlerim yollarda kaldi ne olur gel Sensizlik bana ölümden beter Gözlerim...
  2. Yaşar - Şarkıların Var

Yaşar - Şarkıların Var

Korkularım var biliyorsun Biliyorsun yaşamım dört duvar Duvarlardan taşmak istiyorsun Çizilmemiş duvarlarıma Kapılar dar yapılar dar Aşk geniş ovalar arar Çıkamam duvarlarımdan Bir de buna yaşam diyorlar Bir tel koptu gitarımdan Olsun varsın saçların var Birçok şeyi aldın ama Her birşeyi sandın ama Gel de al bende kalan şarkıların var Korkularım var biliyorsun Biliyorsun yaşamım dört duvar...
  3. Yaşar - Bir Tanem

Yaşar - Bir Tanem

Bir tanem seni görmeye görmeye görmeyi özledim Çiğ tanem seni boş yere üzmüşüm sonradan anladım Bir tanem seni özleye özleye kalbimi avuttum Çiğ tanem seni söyleye söyleye kendimi unuttum Bir tanem beni sor beni bul Bir tanem gönül sana köle kul Seni yar diye koynuma aldığımdan beri Korkardım gideceğinden Şimdi yar nerede hani yar nerede diye Düşer oldum pencerelerden Şarkılar nerede hani...
  4. Yaşar - Bir Dost Bulamadım

Yaşar - Bir Dost Bulamadım

Seyyah oldum şu alemi gezerim Bir dost bulamadım gün akşam oldu Kendi efkarımca okur yazarım Bir dost bulamadım gün akşam oldu İki elim gitmez oldu yüzümden Ah ettikçe yaşlar gelir gözümden Kusurumu gördüm kendi özümden Bir dost bulamadım gün akşam oldu Bozuk şu dünyanın düzeni bozuk Tükendi taneler kalmadı azık Yazık şu geçen ömre yazık Bir dost bulamadım gün akşam oldu Kul Himmet üstadım...
  5. Ebru Yaşar - Yeminim Var

Ebru Yaşar - Yeminim Var

Senden önce boşa geçmiş hayatım Anladım ki sen baş tacım olacaksın Seni kader diye yazdım anlıma Bir ömür boyu koynumda uyuyacaksın Yeminim var ah yeminim var Benim sevdam sarana kadar değil Solana kadar değil, sonuna kadar Benim sevdam su damlası değil Yaz yağmuru değil, umman kadar Benim sevdam saman alevi değil Hercai aşk değil, ölene kadar

Sayfayı Paylaş