gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Gel Benimle

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gel benimle çok çok uzaklara Hüzünlerini bir parça aşkla değiştir Gel benimle bilinmez duraklara
    Mevsimlerini bir dalga yaza dönüştür

x 2

Bırak
    Dudaklarından benler okunsun
    Bırak
    ellerim saçlarına dokunsun
    Bırak
    kulaklarımdan sesin uğulsun
    Bırak
    Ellerim saçlarına dokunsun

Söz veriyorum
    herşey çok güzel olacak
    sadece sen ve ben..

x 2

Yaşar - Gel Benimle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben yaşarken ruhum öldü içimde........

ben yaşarken ruhum öldü içimde........

ben yaşarken ruhum öldü içimde ruhum öldü kibariye ben yaşarken içimde eşimle konuşamıyoruz dinle ya bir insan hiçmi mutlu olamaz nedense herşey üst üste geliyo sinirlerim çok bozuk çok sevdiğim eşim beni hiç anlamıyo...varsa yoksa ailesi ve kendi karaları..biryandan annemidüşünüyorum aramız açık ama özlüyorum ve annem çok üzgün...insanlar zaten bi tip!!!!offf ölmek istiyorum bazen..ya içim...
  2. Yaşar İpek - Ben Sana Vurgunum

Yaşar İpek - Ben Sana Vurgunum

Bakamam baskasina Ihanet etmem askina Dönersen birgün bana Dayanmaz kalbim buna Ben sana asigim Ben sana vurgunum Iste benden canimi Ugruna öleyim Yillar yili gecsede Ben senin pesindeyim Dönersen birgün bana Dayanmaz kalbim buna Ben sana asigim Ben sana vurgunum Iste benden canimi Ugruna öleyim
  3. Ebru Yaşar - Sen Affetsen Ben Affetmem

Ebru Yaşar - Sen Affetsen Ben Affetmem

Tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmem Bütün zalim olanları sen affetsen ben affetmem Tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmem Bütün zalim olanları sen affetsen ben affetmem Sen Tanrı�sın affedersin bağışlarsın kulum dersin Sen Tanrı�sın affedersin bağışlarsın kulum dersin Neler çektim sen bilirsin Sen affetsen ben affetmem..sen affetsen ben affetmem Bütün zalim olanları sen...
  4. Ebru Yaşar  Sen Affetsen Ben Affetmem

Ebru Yaşar Sen Affetsen Ben Affetmem

ebru yaşar tanrım Ebru Yaşar Sen Affetsen Ben Affetmem Tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmem Bütün zalim olanları sen affetsen ben affetmem Tanrım kötü kullarını sen affetsen ben affetmem Bütün zalim olanları sen affetsen ben affetmem Sen Tanrı�sın affedersin bağışlarsın kulum dersin Sen Tanrı�sın affedersin bağışlarsın kulum dersin Neler çektim sen bilirsin Sen...
  5. Ben Seni Sevdikçe Yaşarım..

Ben Seni Sevdikçe Yaşarım..

Hep ertelenen bir an, hiç yaşanmamaya mahkumdur. Düşlerin bekleyişini yalnızca bir hüsran karşılayacaktır. Mevsimleri sayarsak, ömür baharsız tükenir gider. Sevdiğinizi bulmak ya da bulduğumuzu sevmek tercihi en zor olan iki seçenektir bu sınavda... Boşuna akan ırmaklar mı var yüreğimizde, sebepsiz mi coşkun bir denizde maviye hasretliğimiz? Ufukta görünen o ki, mutluluk tek kişiliktir...

Sayfayı Paylaş