gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Hayırdır İnşallah

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bir rüya gördüm,içinde sen beni terkedip gitmişsin,beni yok etmişsin hayırdır inşallah...

dön diyorum dönmüyorsun
    kal diyorum ağlyorsun
    ne yaptığını bilmioyorsun
    hayırdır inşallah
    dön diyorum dönmüyorsun
    kal diyorum gidiyorsun
    bir karar bile vermiyorsun
    hayırdır inşallah

bu rüya nerden çıktı geldi sahi
    aradan kaç yıl geçti yoktun hani
    seni çok özlemişim görmeyeli
    hayırdır inşallah
    bu kaçıncı ayrılık ayrılık hali
    aşkımız şarkılarda hayat fani
    terler içinde kaldım uyandım ani
    hayırdır inşallah... __________________

Yaşar - Hayırdır İnşallah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  2. inşallah beğenirsinizz

inşallah beğenirsinizz

arkadaslar 3 soru sorucam size ve cevapliycaksiniz sizi anlaticak size ama sorulari sormadan once bir dilek tutunuz ve ancak cevplariniz sizi anlatmasi icin ve testi basarili gecmeniz icin asagidaki cevaplara simiden bakmayin once cevaplayin sonra alta cevaplara bakiniz simdi bir kagitla kalem getiriniz ve baslayin sorularimi cevaplamaya ama asagidaki cevaplara simdilik bakmak yok tamami ?...
  3. İnşallah Üzerine...

İnşallah Üzerine...

Asil bir sukunetin dizi dibinde nefeslenmektir 'insallah'!! Varlığın sarp yokuşlarında nefesi kesilir insanın. Dudağına değince “İnşallah!” sözü; varlığı yoktan var edenin, yokluğu hiç sebepsiz varlığa doğru genişletenin iradesinden nefeslenir. Zamanın dar köşelerinde sesi eksilir insanın. Sesini bürüyünce “İnşallah!” kelamı, zamanı genişletenin, ömrü ebede bitiştirenin dilemesinden...
  4. Sıla - İnşallah

Sıla - İnşallah

sıla bir ışık yakmaz hayat İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çağresi dile kolay kalbe zor söylemesi Hekimde yok çağresi dile kolay kalbe zor söylemesi Sendede hava kışa dönmüştür Eminim elin dizlerini dövmüştür Bi ışık yakmaz hayat mecbur ayrılığımız Aşka küstürmüştür. Bi ışık yakmaz hayat mecbur ayrılığımız Aşka küstürmüştür. İnşallah unutursun...
  5. Sıla-inşallah

Sıla-inşallah

Bugüne kadar bir sürü şarkı dinledim haklarını yemeyim hepsi süper.Ama sılanın yeni albümünde ki bu şarkı mest etti beni sizinle de paylaşmak istedim:):)Buyrunuz... İnan kalmadı solumda dermanım Dün bütün gece oturdumda ağladım Hekimde yok çaresi Dile kolay kalbe zor söylemesi Sende de hava kışa dönmüstür Eminim ellerin dizlerini dövmüstür Bir ışık yakmaz hayat Mecbur ayrılıgımız Aşka...

Sayfayı Paylaş