gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Hoşçakal Gözbebeğim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bülbülde gam ben de hazan Selvi endam sendeydi güzel Ah bu ne gam bu ne siyah
    Seyr-ü sefalar sendeydi güzel
    Ellerimdin benim
    Kollarımdın sen ah
    Simdi ben neye neyle sarılacağım
    Hoşçakal gözbebeğim
    Hoşçakal gözbebeğim
    Hoşçakal yaz güneşim
    Hoşçakal
    Öbür yaza kadar
    Lay la la lala la li li la
    Çıktı ay

Yaşar - Hoşçakal Gözbebeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. karadenizin gözbebeği trabzon

karadenizin gözbebeği trabzon

rüyam gelinlik trabzon sultan gelinlik trabzon rüyam karadenizin tatlıları karadenizin düğünleri Çok eski geçmişe sahip olan Trabzon, 1461 yılında Fatih Sutan Mehmet tarafından fethedilerek Osmanlı İmparatorluğuna katılmıştır. Yavuz Sultan Selim'in Valilik yaptığı, Kanuni Sultan Süleyman'ın doğduğu Trabzon, 1868 yılında Vilayet olmuştur. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK'ün...
  3. Göktan - Gözbebeğim

Göktan - Gözbebeğim

Her şiirde gözlerin Her nefeste hasretin var Her durak senden önce Her saat sana çalar Kalbimin en güzel yerindesin Sen benim herşeyimsin Ayırmasın bizi hiçbir şey Sevgilim birtanemsim Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim Dualarım sana gözbebeğim benim Ölsemde vazgeçmem tek dileğim benim Sen benimsin ben de senin Sonsuza kadar yemin ederim
  4. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  5. Gözbebeği iltihabı ve tedavisi

Gözbebeği iltihabı ve tedavisi

göz bebeği iltihabı göz bebeği hastalıkları gözbebeği iltihabı Meleklerim gözbebeği iltihaplanmasının nedenlerine bakalım:) İtiris:Gözbebeği iltihabı diğer adıyla itiris gözün renkli kısmı olan gözbebeğinin iltihaplanması sonucu ortaya çıkan hastalığa verilen addır. İtiris belirtileri:Hasta ışığa fazla bakamaz .Gözlerinde veya gözlerinin üst kısmına gelen bölgede şiddetli ağrılar...

Sayfayı Paylaş