gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - İltifat Et

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İltifat et bana Çocuklar gibi sevindir Yarısı benimse bu günahın
    Yarısı da senindir
    Zaman zaman acılardan
    Bir yol geçer acıtmadan
    Sen aslolan sevgimizden bahset

Terketmiyor biliyorsun seni de beni de
    Tutulduğumuz bu sevda kömür renginde
    Esmiyorsun kaç zamandır sevdam göğüme
    Bulutları ezberledim

Terketmiyor biliyorsun seni de beni de
    Tutulduğumuz bu sevda kömür renginde
    Söyletmiyor serbelam son sevim dilime
    O diyorum esti diyor geçti diyor

Söz-Müzik : Yaşar Günaçgün

Yaşar - İltifat Et konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Et

Et

Pişmiş et görmek yahut onu yemek kolaylıkla elde edilen hayır ve menfaate, Eti kızarttığını ya da kebap yaptığını görmek kendisinin yahut bir yakınının hastalanmasına, Kasaptan et aldığı halde onu eve götürmediğini görmek hastalıktan sonra şifaya, Kasapttan aldığı eti eve getirip, onu afiyetle yemek güzel nimetlerle rızıklanmaya, Etin parçalanarak dağıtıldığını görmek, varlıklı birinin vefatı...
  3. Yaşar - Divane

Yaşar - Divane

Hele bir anla aşkı zamanla Kışlar bahara döner gibidir Var mi dünyada askından başka Yandı derken söner gibidir Her derdime yar ortağım olda Gökten melekler iner gibidir o zaman Kar mı dünyada bin yıl yaşansa Yokluğunda cehennem gibidir Sana yine muhtacım Gel benim baştacım yar Bana yine sen lazımsın Gel benim sultanım yar Ay aman yar sana Söylemeliyim içimde tutamam yar Tutamam yar unutamam...
  4. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  5. AKP Yozgat Milletvekili Mehmet Yaşar Öztürk partisinden istifa etti

AKP Yozgat Milletvekili Mehmet Yaşar Öztürk partisinden istifa etti

Abdüllatif Şener'e yakınlığı ile bilinen AK Parti Yozgat Milletvekili Yaşar Öztürk, partisinden istifa etti. AKP'nin ilk istifası parti içinde şok etkisi yarattı. AKP Yozgat Milletvekili Mehmet Yaşar Öztürk akşam saatlerinde Meclis Başkanlığı'na gönderdiği istifa dilekçesinde, "Gördüğüm lüzum üzerine partimden istifa ediyorum" ifadelerini kullandı. Öztürk'ün, eski Bakan Abdüllatif...

Sayfayı Paylaş