gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar İpek - Ben Sana Vurgunum

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bakamam baskasina Ihanet etmem askina Dönersen birgün bana
    Dayanmaz kalbim buna
    Ben sana asigim
    Ben sana vurgunum
    Iste benden canimi
    Ugruna öleyim

Yillar yili gecsede
    Ben senin pesindeyim
    Dönersen birgün bana
    Dayanmaz kalbim buna
    Ben sana asigim
    Ben sana vurgunum
    Iste benden canimi
    Ugruna öleyim

Yaşar İpek - Ben Sana Vurgunum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Vurgunum Sana

Kenan Doğulu - Vurgunum Sana

Yüzyıllardır sulanmamış bir çiçek gibi Küçük denizlere mahkum bir balık gibi Darma duman bu günlerde Yarına tüm ümitlerle Bekliyorum dönersin diye Gidemem gönderme dedim inanmadın bana Gözlerim yaşlı inan bir tek sana Darma duman bu günlerde yarına tüm ümitlerle Bekliyorum dönersin diye Tek bakışla yaktın beni Parça parça çaldın beni Ben deli gibi vurgunum sana
  2. Yaşar İpek - Gönlüme

Yaşar İpek - Gönlüme

Gel artik hadi gel beni ara Gel dönelim o deli yillara Uyku yok gözlerimde Korku var ümitlerimde Gözlerim seni ariyor Yüregim ellerinde Icimde hasretin var Buna ben dayanamam yar Hasretin var özlerim yar Sensizlik zor gönlüme Ah gönlüme
  3. Yaşar İpek - Gitme Gel

Yaşar İpek - Gitme Gel

seninle dolu her günüm sensiz kalbim kördüğüm sen hala bana küskün, özlemedin mi? sen elleri sevsen de beni kolay üzsen de ben hala bıraktığın o yerlerdeyim gitme gel dayanamam sensiz ben yaşayamam hasretin deli eder aşkını unutamam kimseye dokunamam her aşk bir gün bitermiş bu ayrılık da bitsin kavuşsun ellerimiz herşey değişsin ben sensiz hep mutsuzum ben sensiz kimsezim...
  4. Yaşar İpek - Bir Tutku

Yaşar İpek - Bir Tutku

yaşar ipek bir tutku bir tutku alışkanlık oldu bende alışkanlık oldun bende yaşar ipek Bir Tutku aliskanlik oldun bende Inan yasiyorum senin hayalinle Bu deli gönlüm ne hallerde Sensizlik ölümdür bende ah Sensizlik ölümdür bende Yeter artik hasretine dayanamam Dön artik bittim yasayamam Yoklugun bana ölümden beter Gözlerim yollarda kaldi ne olur gel Sensizlik bana ölümden beter Gözlerim...
  5. Yaşar İpek - Ayrılmayalım

Yaşar İpek - Ayrılmayalım

Seninle bugünün hayellerini Seninle yarının gerçeklerini Sevginin en derin güzelliğini Okşamak istiyorum canım saçından x 2 [Nakarat] Gül yanaklı meleğim, bal dudaklı çiçeğim Sevmezsen öleceğim beni bırakma Rüzgar uçursun saçlarını, yağmur dağıtsın ahlarımı Ver benim olsun günahların Ayrılmayalım Dün gecede saklı yarına Hasretin gönüllü kahrıma Kendimi dayadım alnıma Ayrılmayalım Sevilmek...

Sayfayı Paylaş