gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar İpek - Bir Alo De

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir gönlüm var, akıl almaz aşk ile dolmayınca durmaz Sen çiçeksin, çok güzelsin koynumda boşluğun var dolmaz Sevdan başımın çileli tacı, hasretin ömrümün karabahtı
    Gel diyemem, git diyemem bu kimin ahı

[Nakarat]
    Bir kerede bana ihtiyacın olsun, bir alo de ben gelmezsem gençliğim solsun
    Bu inadın ben ölmeden son bulsun
    Aşktan anlamaz bu taş kalbin

[Siir]

Bir kerede bi kerede bana ihtiyacın olsun, bir alo de bir alo de ben gelmezsem gençliğim sönsün
    Bu inadın ben ölmeden ben ölmeden son bulsun
    Aşktan anlamaz bu, sevgiden anlamaz bu, anlamaz bu taş kalbin

O güzel gözlerin hep gülsün, ağlama
    Beni sev istersen sevmeden anla
    Seni al götür benden yoksun zaten
    Ben seni bulurum nerdeysen

[Nakarat] (x2)

Yaşar İpek - Bir Alo De konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - söylemesi kolay

Yaşar İpek - söylemesi kolay

Söylemesi kolay gelde bana sor Icime dert oldu zamansiz gidisin Beni terkedisin vefasiz Tükendim yollarina bakmaktan Zaman sensiz gecmez oldu Günlerim sensiz bitmez oldu Tükendim yollarina bakmaktan
  2. Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Bu KoCa SehiRde, YaSayamam Ben. Üstüme yikiLir, SEN OLMAYINCA. AyriLik yükünü, Tasiyamam ben. EziLir yüregim, SEN OLMAYINCA. GözLerin KarSimda, Nöbet'de durur. AniLar Ork gibi, KaLbimden Vurur. Hasretin Canimi, yakar kavurur, SevgiLim Yanimda, SEN OLMAYINCA. Yanar Su Bedenim, SEN OLMAYINCA. GiderSen Baharim, Hazana döner. Sanmaki Su Yüzüm, Bir daha GüLer. Takvim YaprakLari, Bos yere DüSer....
  3. Yaşar İpek - Gönlüme

Yaşar İpek - Gönlüme

Gel artik hadi gel beni ara Gel dönelim o deli yillara Uyku yok gözlerimde Korku var ümitlerimde Gözlerim seni ariyor Yüregim ellerinde Icimde hasretin var Buna ben dayanamam yar Hasretin var özlerim yar Sensizlik zor gönlüme Ah gönlüme
  4. Yaşar İpek - Gitme Gel

Yaşar İpek - Gitme Gel

seninle dolu her günüm sensiz kalbim kördüğüm sen hala bana küskün, özlemedin mi? sen elleri sevsen de beni kolay üzsen de ben hala bıraktığın o yerlerdeyim gitme gel dayanamam sensiz ben yaşayamam hasretin deli eder aşkını unutamam kimseye dokunamam her aşk bir gün bitermiş bu ayrılık da bitsin kavuşsun ellerimiz herşey değişsin ben sensiz hep mutsuzum ben sensiz kimsezim...
  5. Yaşar İpek - Ayrılmayalım

Yaşar İpek - Ayrılmayalım

Seninle bugünün hayellerini Seninle yarının gerçeklerini Sevginin en derin güzelliğini Okşamak istiyorum canım saçından x 2 [Nakarat] Gül yanaklı meleğim, bal dudaklı çiçeğim Sevmezsen öleceğim beni bırakma Rüzgar uçursun saçlarını, yağmur dağıtsın ahlarımı Ver benim olsun günahların Ayrılmayalım Dün gecede saklı yarına Hasretin gönüllü kahrıma Kendimi dayadım alnıma Ayrılmayalım Sevilmek...

Sayfayı Paylaş