gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar İpek - Sen Olmayınca

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu KoCa SehiRde, YaSayamam Ben. Üstüme yikiLir, SEN OLMAYINCA. AyriLik yükünü, Tasiyamam ben.
    EziLir yüregim, SEN OLMAYINCA.

GözLerin KarSimda, Nöbet'de durur.
    AniLar Ork gibi, KaLbimden Vurur.
    Hasretin Canimi, yakar kavurur,
    SevgiLim Yanimda, SEN OLMAYINCA.
    Yanar Su Bedenim, SEN OLMAYINCA.

GiderSen Baharim, Hazana döner.
    Sanmaki Su Yüzüm, Bir daha GüLer.
    Takvim YaprakLari, Bos yere DüSer.
    NeyLeyim yiLLari, SEN OLMAYINCA.

GözLerin KarSimda, Nöbet'de durur.
    AniLar Ork gibi, KaLbimden Vurur.
    Hasretin Canimi, yakar kavurur,
    SevgiLim Yanimda, SEN OLMAYINCA.
    Yanar Su Bedenim, SEN OLMAYINCA.

Yaşar İpek - Sen Olmayınca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - Mümkünse

Yaşar İpek - Mümkünse

Bilmedin bilmedin sana olan aşkımın kıymetini görmedin göremedin gerçek sevgimi yalanlarla dolanlarla bir hiç uğruna yaktın yıktın beni mümkünse arayıp sorma sorma beni yaralayıp durma beni yorma mümkünse bir daha yanyana seninle can cana olmayalım hatta mümkünse bir daha hiç görüşmeyelim
  2. Yaşar İpek - Hasret

Yaşar İpek - Hasret

yaşar ipek hasret Bogar Beni KaranLikLar, Yatagimda Uyuyamam. Dört Yanimi Sarar Mazim, Ugrasirda Unutamam. Bogar Beni KaranLikLar, Yatagimda Uyuyamam. Dört Yanimi Sarar Mazim, Ugrasirda Unutamam. Bas Ucumda, Döner Döner. Bazen Yanar, Bazen Söner. Bagrimi Ikiye BöLer. Hep Bu Hasret, Hep Bu Hasret. Bas Ucumda, Döner Döner. Bazen Yanar, Bazen Söner. Bagrimi Ikiye BöLer. Hep Bu Hasret, Hep Bu...
  3. Yaşar İpek - Gitme Gel

Yaşar İpek - Gitme Gel

seninle dolu her günüm sensiz kalbim kördüğüm sen hala bana küskün, özlemedin mi? sen elleri sevsen de beni kolay üzsen de ben hala bıraktığın o yerlerdeyim gitme gel dayanamam sensiz ben yaşayamam hasretin deli eder aşkını unutamam kimseye dokunamam her aşk bir gün bitermiş bu ayrılık da bitsin kavuşsun ellerimiz herşey değişsin ben sensiz hep mutsuzum ben sensiz kimsezim...
  4. Yaşar İpek - Bıkmadın mı?

Yaşar İpek - Bıkmadın mı?

Yanındayken dertlerim uçup gidiyor, Kalbim heyecandan çırpınıp duruyor Sensiz olmak inan bana hiç yaramıyor Herşeyim gülüm canım seni istiyor. Bıkmadınmı ayrılıktan söyle bana yar Seninde yetmedimi hasret canına Tek istegim seninle olmak gel kollarıma Öyle sarılki boynuma asla bırakma..
  5. Yaşar İpek - Ayrılmayalım

Yaşar İpek - Ayrılmayalım

Seninle bugünün hayellerini Seninle yarının gerçeklerini Sevginin en derin güzelliğini Okşamak istiyorum canım saçından x 2 [Nakarat] Gül yanaklı meleğim, bal dudaklı çiçeğim Sevmezsen öleceğim beni bırakma Rüzgar uçursun saçlarını, yağmur dağıtsın ahlarımı Ver benim olsun günahların Ayrılmayalım Dün gecede saklı yarına Hasretin gönüllü kahrıma Kendimi dayadım alnıma Ayrılmayalım Sevilmek...

Sayfayı Paylaş