gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar İpek - Senden Kopamam

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kalbimde yer ettin atamiyorum Inan hic bir gece yatamiyorum Öyle baglandim ki kopamiyorum
    Yok yok ayrilmam senden kopamam

Daglar engel olsa aşar gelirim
    Yillar engel olsa yasar gelirim
    Bir degil bin adim kosar gelirim

Bas koymusum bu ask yoluna
    Cektiklerim inan senin ugruna
    Ecelim gelse ölüm ayirsa

Yaşar İpek - Senden Kopamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar İpek - Mümkünse

Yaşar İpek - Mümkünse

Bilmedin bilmedin sana olan aşkımın kıymetini görmedin göremedin gerçek sevgimi yalanlarla dolanlarla bir hiç uğruna yaktın yıktın beni mümkünse arayıp sorma sorma beni yaralayıp durma beni yorma mümkünse bir daha yanyana seninle can cana olmayalım hatta mümkünse bir daha hiç görüşmeyelim
  2. Yaşar İpek - Hasret

Yaşar İpek - Hasret

yaşar ipek hasret Bogar Beni KaranLikLar, Yatagimda Uyuyamam. Dört Yanimi Sarar Mazim, Ugrasirda Unutamam. Bogar Beni KaranLikLar, Yatagimda Uyuyamam. Dört Yanimi Sarar Mazim, Ugrasirda Unutamam. Bas Ucumda, Döner Döner. Bazen Yanar, Bazen Söner. Bagrimi Ikiye BöLer. Hep Bu Hasret, Hep Bu Hasret. Bas Ucumda, Döner Döner. Bazen Yanar, Bazen Söner. Bagrimi Ikiye BöLer. Hep Bu Hasret, Hep Bu...
  3. Yaşar İpek - Gönlüme

Yaşar İpek - Gönlüme

Gel artik hadi gel beni ara Gel dönelim o deli yillara Uyku yok gözlerimde Korku var ümitlerimde Gözlerim seni ariyor Yüregim ellerinde Icimde hasretin var Buna ben dayanamam yar Hasretin var özlerim yar Sensizlik zor gönlüme Ah gönlüme
  4. Yaşar İpek - Bir Tutku

Yaşar İpek - Bir Tutku

yaşar ipek bir tutku bir tutku alışkanlık oldu bende alışkanlık oldun bende yaşar ipek Bir Tutku aliskanlik oldun bende Inan yasiyorum senin hayalinle Bu deli gönlüm ne hallerde Sensizlik ölümdür bende ah Sensizlik ölümdür bende Yeter artik hasretine dayanamam Dön artik bittim yasayamam Yoklugun bana ölümden beter Gözlerim yollarda kaldi ne olur gel Sensizlik bana ölümden beter Gözlerim...
  5. Yaşar İpek - Bıkmadın mı?

Yaşar İpek - Bıkmadın mı?

Yanındayken dertlerim uçup gidiyor, Kalbim heyecandan çırpınıp duruyor Sensiz olmak inan bana hiç yaramıyor Herşeyim gülüm canım seni istiyor. Bıkmadınmı ayrılıktan söyle bana yar Seninde yetmedimi hasret canına Tek istegim seninle olmak gel kollarıma Öyle sarılki boynuma asla bırakma..

Sayfayı Paylaş