gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - İşte Öyle Birşey

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hani bir yağmur yağar da bazen Hani gök gürler ya arkasından Hani şimşekler çakar peşinden
    İşte öyle birşey

Seni düşündüm dün akşam yine
    Sonsuz bir umut doldu içime
    Birde kendimi düşündüm sonra
    Bir garip duygu çöktü omzuma

Hani ıssız bir yoldan geçerken
    Hani bir korku duyar da insan
    Hani bir şarkı söyler içinden
    İşte öyle birşey

Hani eski bir resme bakarken
    Hani yılları sayarda insan
    Hani gözleri dolar ya birden
    İşte öyle birşey

Seni düşündüm dün akşam yine
    Sonsuz bir huzur doldu kalbime
    Birde kendimi düşündüm sonra
    Bir garip duygu çöktü omzuma

Hani yıldızlar yanıp sönerken
    Hani bir yıldız kayar ve insan
    Hani bir telaş duyar ya birden
    İşte öyle birşey

Hani bir yağmur yağar da bazen
    Hani gök gürler ya arkasından
    Hani şimşekler çakar peşinden
    İşte öyle birşey

Yaşar - İşte Öyle Birşey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  3. öyle birşey istiyorumki

öyle birşey istiyorumki

öyle birşey istiyorumki eskiden cok eskiden oldugu gıbı senet yerıne agızdan cıkan sozun anlamı olsun ınsanlar bırbırlerını arkasından vurmasın kardeslık baglılık mutluluk havalarda ucuşsun hep el ele olalım baglı kalalım bırımız duserse yere ya onu kaldıralım yada bızde duselım cok mu cok mu sey ıstıyorumm ıste bu yuzden yapayanlız yapayanlızım ::cry:
  4. Mehmet Ali Erbil Öyle Birşey Yaptı ki!!

Mehmet Ali Erbil Öyle Birşey Yaptı ki!!

mehmet ali erbil rusu öptü video mehmet ali erbil rusu öptü öpmesi mehmet ali erbil, kırdığı pot, yaptığı hata, evli kadını öptü, skandal, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Mehmet Ali Erbil yine yaptı yapacağını ve feci bir gafa imza attı! 8.Kemer Altın Nar Festivalinde sahneye çıkan Erbil''Bugün bir Rus öpmeden şurdan şuraya kıpırdamam'' diyerek seyircilerin arasında...
  5. Kola kanser mi yapıyor öyle birşey duydum :S

Kola kanser mi yapıyor öyle birşey duydum :S

Ben çok fazla kola içiyorum. Biliyorum doğru değil ama dayanamıyorum işte. Ama birşley duydum çok korktum.Kola kanser yapıyormuş doğru mu bu ?

Sayfayı Paylaş