gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Koy Beni Gozlerine

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gözlerindi ilk içimi çeken Yemyeşil sıcacık bakışın
    Gözbebeklerimde binlerce seni buluyorum
    Göz görüpte gönül sevince her gece sana uyuyorum

Döndüm sırtımı acı ezgilere Sadece seni dinliyorum
    Bir deniz gibisin bende sakla beni derinliğinde

Koy Beni Gözlerine...

Yaşar - Koy Beni Gozlerine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Benim Bütün Rüyalarım Seninle

Yaşar - Benim Bütün Rüyalarım Seninle

benim bütün rüyalarım seninle her sabah uyanırsın benimle sen beni hatırlarsın şarkılar yazardı dersin..senler sonra yine benim bütün rüyalarım seninle her sabah uyanırsın benimle sen beni hatırlarsın şarkılar yazardı dersin..aklında öyle kalsın sevenin yolu açık olsun sevgilim biz aşkı aşktan daha çok sevdik sevgilm uzun sahiller boyunca yürüsem sessiz usulca sığınacağım liman yok..sevgilim...
  2. Yaşar - Beni Unutma

Yaşar - Beni Unutma

Çok istiyorum çok istiyorum Bak gülümsüyorum Özene bezene sana topluyorum Kır çiçeklerini Yık perdeleri viran eylemeli Sonunu biliyorum Yinede dönüyorum aşkınla dönüyorum Ben sana pervane Beni sevdiğine say sen geçen yılları Bir aşkın rakamı Unut aşkım öbür sayıları Bir Beni unutma İki Beni unutma Üç Beni unutma Yok istiyorum yok istiyorum Aşk benim diyorum Sana ne kime ne yine...
  3. Yaşar - Beni Koyup Gitme

Yaşar - Beni Koyup Gitme

BENİ KOYUP GİTME Beni koyup gitme ne olursun Durduğun yerde dur Kendini martılarla bir tutma Senin kanatların yok Düşersin yorulursun Beni koyup gitme ne olursun Bir deniz kıyısında otur. Gemiler sensiz gitsin bırak Herkes gibi yaşasana sen İşine gücüne baksana Evlenirsin çocuğun olur Beni koyup gitme ne olursun Sonun kötüye varacak Beni koyup gitme ne olursun Elimi tutuyorlar ayağımı...
  4. Yaşar - Beni Arayabilir Misin

Yaşar - Beni Arayabilir Misin

beni arayabilir misin bir istek duydum içimde seni sevmenin dısında hani sevdanın sınırlarını arıyorum ya bu gece sen gelsen gelsen sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı kalmaya cok dayanamam sen beni bilirsin bu gece beni arayabilirmisin bir istek duydum içimde hani sevmenin dısında ümitsiz ama acele ask aranıyor bu gece sen gelsen gelsen sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı...
  5. Yaşar - Beni Koyup Gitme-Akor

Yaşar - Beni Koyup Gitme-Akor

Em Beni koyup gitme ne olursun F Em Durduğun yerde dur Em Kendini martılarla bir tutma F Em Senin kanatların yok Am Em Düşersin yorulursun F Em Beni koyup gitme ne olursun Em Bir deniz kıyısında otur. F Em Gemiler sensiz gitsin bırak Em Herkes gibi yaşasana sen F Em İşine gücüne baksana Am Em Evlenirsin çocuğun olur F Em Beni koyup gitme ne olursun Am Em Sonun kötüye...

Sayfayı Paylaş