gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Yaşar Nuri Hoca da şaşırdı!

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

[h=2]TNTekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Arım Balım Peteğim programının bugünkü konuklarından ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk’ün yaptığı açıklama herkesi şaşırttı. [/h]

Türkiye’nin ünlü ilahiyatçılarından Yaşar Nuri Öztürk konuk olduğu TNT’nin ilgiyle izlenen sabah programı Arım Balım Peteğim’de dizileri hiç kaçırmadığını ve Türk ekranlarının en güzel kadınının Beren Saat olduğunu söyleyerek yeni bir tartışma konusu yarattı.

Petek Dinçöz’ün “Meryem Uzerli mi yoksa Beren Saat mi?” sorusuna ise ben hangisini seçersem seçeyim onlar beni seçmez yanıtını verdi.

Yaşar Nuri Hoca da şaşırdı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar Nuri Öztürk nişanlanmış diye duydum ama doğru mu?

Yaşar Nuri Öztürk nişanlanmış diye duydum ama doğru mu?

Selamlar arkadaşlar. Ben ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri'nin nişanşlandığı haberini duydum ama ne kadar doğru ? Sanırım eşinden birkaç yıl önce boşanmıştı kendisi..
  3. Yaşar Nuri Öztürk'ün Nişanlısı Nazlı Kanaat Kimdir ?

Yaşar Nuri Öztürk'ün Nişanlısı Nazlı Kanaat Kimdir ?

Bu konu; Yaşar Nuri Öztürk'ün Nişanlısı Nazlı Kanaat Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Saba Tümer'in programına konuk olarak katılan ünlü İlahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk, nişanlandıoğı haberini verdi. Tümer'i de şaşkınlığa uğratan Öztürk Sevgililer Günü'nde bakın kimle nişanlanmış... Nazlı Kanaat Ankara'lı Türk sanat müziği ses sanatçısı.Nazlı Kanaat Ahmet...
  4. Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda!

Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda!

yaşar nuri öztürk yaşar nuri öztürk haberleri Sevgili melekler, İlahiyatçı Prof.Dr.Yaşar Nuri Öztürk, geçirdiği bir operasyon sonrası yoğun bakıma alındı. Durumunun iyi olduğu belirtilen Öztürk, midesinden ameliyat oldu. İşte detaylar... İlahiyatçı profesör Yaşar Nuri Öztürk Öztürk midesindeki bir rahatsızlıktan dolayı Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyat edildi. Ameliyatın...
  5. Yaşar Nuri Öztürk'ün Haline Bakın!

Yaşar Nuri Öztürk'ün Haline Bakın!

yaşar nuri öztürk, yaşar nuri öztürk hasta, yaşar nuri hoca Sevgili melekler, ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk'ü görenler gözlerine inanamıyor. Kimi zaman yaptığı yorumlarla bazılarını çileden çıkaran Yaşar Nuri Hoca'yı en soın Saba Tümer'le yaptığı programlardaki zayıf haliyle hatırlıyoruz. Bir süredir ekranlarda görünmeyen Öztürk, geçtiğimiz gün katıldığı bir tv kanalındaki görüntüsüyle...

Sayfayı Paylaş