gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Onun Vedasi

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Çok mu kolay bu son demesi Vermiyorum ki son nefesi Ellerin eskisi gibi beyaz mı
    Bana bunları o ellerle mi yazdın

Ah yeniden başlamalı dersen
    Zamanı var bekle beni dersen
    Beklemek eskisi gibi kolay mı
    Zaman geçmiyor zaman yalan mı

Yine karşılaşırız
    Dünya küçük aşkın büyük

Mevsimler dönünce yaza
    Kuşlar döner pişman
    Şimdi sen mi ben mi
    Kim suçlu kimse yar

Voltalar atıyorlar
    İçimde pişmanlıklar
    Şimdi sen mi ben mi
    Kıydılar ikimize

Çok mu kolay
    Bu son demesi
    Vermiyorum ki son nefesi
    Sen ne yazarsan yaz ey sevgili
    Mektupla biten ömrümce sürmeli
    Yok sensiz olmaz

Yaşar - Onun Vedasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  3. Kardelen vedası !

Kardelen vedası !

Kardelen vedası ! Saylan'ın kurucusu olduğu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin kız çoçuklarını okula göndermek için yürüttüğü Kardelenler Projesi'ne büyük destek veren Sezen Aksu, Türkan Hoca'ya bir mektupla veda etti. İşte Sezen Aksu'nun mektubu: "Türkan Saylan Hoca'nın ardından... Sevgili Türkan Hocam, Bu gidişiniz insana elinde olmadan bir burukluk, bir öksüzlük duygusu yaşatıyor...
  4. Vedasız ayrılık

Vedasız ayrılık

Vedasız ayrılık Seni seviyorum. Kızma bana ne olur. Ya da kızarsan kız ama öyle. Evet, seviyorum seni. Hem de hiç korkmadan, çıkarsız, hesapsız, karşılık beklemeden her zamanki gibi en derinden gelen bir seslenişle söylüyorum… Seni seviyorum. Canımı iste hiç düşünmeden vereyim avuçlarına. Gel kopar kolumu, bacağımı sesim bile çıkmaz inan… Ama… Gerçekler...
  5. Defne'ye kocasının son vedası!!

Defne'ye kocasının son vedası!!

merve terim kaç yaşında merve terim kaç doğumlu 'Gözün arkada kalmasın, Can Kılıç aslanlar gibi büyüyecek' Gerçekten çok ani bi ölüm ve ciddi anlamda herkes üzüldü.Herkesin evinin bi köşesindeydi DEFNE JOYFOSTER.O samimi harektleri,hayata bağlılığı.Dans yarışmasında bi röportajını hatırlıyorum,hayatı hesapsız yaşıyorum demişti.Gerçekten hesapsız yaşadı Defne!!Hesap yapmış...

Sayfayı Paylaş