gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Şarkı Hailnde Kal

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sende herşey gibi yanımdayken, Sen misin? sen mi? oluyorsun gözlerimdeyken...
    Git,git benden uzak,
    Uzak bi yere git
    Ne olur içimde
    Her zaman bir ümit

Her uzak şey gibi öyle yalnız hayal,
    Yalnız rahiya ve renk
    Şarkı,şarkı halinde kal !!! (X2) __________________

Yaşar - Şarkı Hailnde Kal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Kadınım

Yaşar - Kadınım

Eşyalar toplanmış seninle birlikte Anılar saçılmış odaya her yere Sevdiğim o koku yok artık bu evde Sen Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş Ne olur terketme yalnızlık çok acı Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte Sen kadınım Hatırla o günü karşıki sokakta Seni öptüğümü ilk defa hayatta Kollarımda benim ilkbahar sabahım Sen Sönmüş bak ışıklar ev nasıl karanlık O ılık aydınlık yuvamız soğumuş...
  3. Yaşar - Alıştım

Yaşar - Alıştım

Kulaktan yanaktan Biraz da göz ucundan Alıştım alıştım alıştım sana Alışmak çalışmak kadar zor bana Çalışmak kadar zor dava Alıştım alıştım alıştım Alışmalara çalıştım Bütün bu olanlardan Bütün yaşananlardan Öğrendiğim bişey varsa sabır Sıkıldığın zamanlarda Beni düşün dağılır Alıştım alıştım alıştım Alışmalara çalıştım Okulda çalışmaya alışırken Yaşamda alışmaya çalışmak gerek Bebek......
  4. Yaşar - Aldanırım

Yaşar - Aldanırım

Bu bir yalan bu bir ceza Bu bir talan gönlüm bu bir veda Ne bir tavır ne bir eda Savur savrul gönlüm bu son elveda Hatırlarım hiç gidemem deyişini Hatırlarım erken ölürüm deyişini Aldanırım ben zaten gülüşüne ah gülüşüne Aldanırım aldanırım aldanırım gülüşüne Bu bir yalan bu bir ceza Bu bir talan gönlüm bu bir veda Aşk değil keza Ne bir tavır ne bir eda Savur savrul gönlüm bu son elveda...
  5. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....

Sayfayı Paylaş