gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Şarkıların Var

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Korkularım var biliyorsun Biliyorsun yaşamım dört duvar Duvarlardan taşmak istiyorsun
    Çizilmemiş duvarlarıma
    Kapılar dar yapılar dar
    Aşk geniş ovalar arar
    Çıkamam duvarlarımdan
    Bir de buna yaşam diyorlar
    Bir tel koptu gitarımdan
    Olsun varsın saçların var
    Birçok şeyi aldın ama
    Her birşeyi sandın ama
    Gel de al bende kalan şarkıların var
    Korkularım var biliyorsun
    Biliyorsun yaşamım dört duvar
    Kaç kere çıkarmak istedim seni
    Çıkmıyorsun içimde
    Kapılar dar yapılar dar
    Aşk geniş ovalar arar
    Çıkamam duvarlarımdan
    Bir de buna yaşam diyorlar
    Bir tel koptu gitarımdan
    Olsun varsın saçların var
    Birçok şeyi aldın ama
    Herbirşeyi sandın ama
    Gel de al bende kalan şarkıların var
    Zamanla alışılırmış
    Ama alışamayanlar var

Söz & Müzik : Yaşar Günaçgün

Yaşar - Şarkıların Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar - Elde Var Bir

Yaşar - Elde Var Bir

ELDE VAR BİR ayrılırken var ya yüzüne bakamıyorum demesi cok zor ya elveda diyemiyorum aslında olur diye gözyasım yağmur diye yagmur durur diye git dedim ama yağdı ya aklında kalır diye icinde durur diye birgun vurur diye bekledim ne garip nerde basladı nerde bittik ikimiz bir muharip bin savastı sevgimiz ne garip nerde basldı nerde bitti sözümüz ateş söndü yerde kaldı külümüz ayrılırken...
  3. Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Yaşar - Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var

Benim sana bakışım son bakışım değil İnan bana gidişim son gidişim değil Kapıları bekle zilleri dinle Bir yaz sabahı sana Bir yaz sabahı yine Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki güz gibi Demin sönen köz gibi Bu yaz yine bize aşkım ayrılık var Bir çiçeğin açışı sıcak bir yel hatırla Doğacaktır yeni gün umudunu yitirme Yarınları bekle yarim beni bekle Bir yaz sabahı sana yeniden Önümüzdeki...
  4. Ebru Yaşar - Yeminim Var

Ebru Yaşar - Yeminim Var

Senden önce boşa geçmiş hayatım Anladım ki sen baş tacım olacaksın Seni kader diye yazdım anlıma Bir ömür boyu koynumda uyuyacaksın Yeminim var ah yeminim var Benim sevdam sarana kadar değil Solana kadar değil, sonuna kadar Benim sevdam su damlası değil Yaz yağmuru değil, umman kadar Benim sevdam saman alevi değil Hercai aşk değil, ölene kadar
  5. Ebru Yaşar - Seninde Allahın Vardı

Ebru Yaşar - Seninde Allahın Vardı

kimin yanina kalmis kar saydiklarin kim mutlu olmus mutsuz ederek yarinlar cok güzel olur diyerek ümitlerle hasretlerle kaldin birtek seninde allahin vardi benimde allahim var bana verdigin zarar hangi kitaba sigar

Sayfayı Paylaş