gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Sebepsiz Fırtına

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gerilir büyür ah Bir sebepsiz fırtına Kardeşidir umut aşkın
    Kalan elinde avucunda

Fırtınalardan kurtar beni ya
    Batırma gemilerimi
    Umutlar aşkın teknesi ya
    Umutlarım tükendi

Sensiz olmuyor yerine konmuyor
    Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor
    Karlara inat yürürüm yollarına
    Adını camlara yazdım okunmuyor

Gerilir büyür ah
    Bir sebepsiz fırtına
    Kardeşidir umut aşkın
    Kalan elinde avucunda

Fırtınalardan kurtar beni ya
    Batırma gemilerimi
    Umutlar aşkın teknesi ya
    Umutlarım bulutlanır
    Adına düğümlenir

Sensiz olmuyor yerine konmuyor
    Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor
    Karlara inat yürürüm yollarına
    Adını camlara yazdım okunmuyor

Yaşar - Sebepsiz Fırtına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. metal fırtına

metal fırtına

arkadaşlar metal fırtına kitabını okudunuzmu bilmiyorum ama bence bi okuyun tavsiye edrim........ hayata bakışınızı değiştiriyo...
  2. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  3. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  4. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  5. Bahoz (fırtına)

Bahoz (fırtına)

Orjinal Adı:Bahoz (Fırtına) Yönetmen: Kazım Öz Oyuncular:Cahit Gök, Havin Funda Saç, Selim Akgül, Asiye Dinçsoy, Kadim Yaşar Senaryo:Kazım Öz Görüntü Yönetmeni: Ercan Özkan Müzik:Ayhan Akkaya, Vedat Yıldırım, Burak Korucu Tür:Aksiyon, Macera Süre:135 dk. Yapım:2008, Türkiye Gösterim tarihi:14 Kasım 2008 Konu:Cemal, büyük bir heyecanla...

Sayfayı Paylaş