gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Vakit Yok Gemi Kalkıyor

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Geç kalacaksın hiç yok zaman Düşünme sakın olma pişman Yalnız kalamaz hiçbir yaratık
    Vakit yok gemi kalkıyor artık

Bu gemide ah bende olsaydım
    Açık denizlere yol alsaydım
    Vız gelirdi herşey inan bana
    Yerter ki ben sana varsaydım

Sormuyor musun kendi kendine
    Dünyada herşey dengi dengine
    Aldırma saat işliyor tıktık

Hayat zalim yollarda pürüz
    Bir damla güneş sonra hep güz
    Mutlu olmak en büyük varlık

Yaşar - Vakit Yok Gemi Kalkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar kanseri yapan geni yok etti

Doktorlar kanseri yapan geni yok etti

Amerikalı bilim insanları kanserli hücrelerin çoğalmasını önleyen, ama bununla da kalmayıp hasta hücrelerin tamamını yok eden bir yöntem geliştirdi. ABD’nin en saygın bilimsel kurumlarından Stanford Üniversitesi uzmanları, kanserli hücrelerin kendi kendine yok etmesini sağlayan bir yöntem geliştirdi. Karaciğer, bağırsak ve ilik kanserleri başta olmak üzere kanser vakalarının yüzde 70’inde,...
  2. kadermi insanlarda yaşar yoksa insanlarmı kaderini yaşar

kadermi insanlarda yaşar yoksa insanlarmı kaderini yaşar

Bir sevdiginiz insanla gecirdiginiz zaman ebedi degildir. Cok seversiniz,onsuz olmuyor dersiniz ve zor anda tek kalirsiniz ve sizi birakip gider. Akliniz kalir,kalbiniz kalir o insanda,ama size verdigi o aci sonra bir daha o insanin yüzüne bakmak istemezsiniz! Herseyin sonuna kadar gitcegini düsünmeyin, her ask sonsuz olsa güzel olur,ama ne yazikki öyle degil..... bir genc kiz vardi ve...
  3. Yaşar - Sessiz Gemi

Yaşar - Sessiz Gemi

Artık demir almak günü gelmişse zamandan Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol Sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol Bir çok giden Memnun ki yerinden Çok seneler geçti çok seneler geçti Dönen yok seferinden Biçare gönüller ne giden son gemidir bu Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu Dünyada sevilmiş ve seven nafile bekler Bilmez ki...
  4. ’Seneye yokum’ dedi sesi titredi gözleri yaşardı

’Seneye yokum’ dedi sesi titredi gözleri yaşardı

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, dün Genelkurmay Karargahı’nda diğer komutanlarla birlikte takım halinde ve bireysel olarak 2007 yılında uluslararası yarışmalarda başarılı olan askeri personele ödüllerini verdi. Engelli bir personele ödülünü verirken kısa bir konuşma yapan Orgeneral Büyükanıt, gelecek yıl bu salonda başarılı personel sayısı artmış olarak tören yapılacağını...
  5. Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda!

Yaşar Nuri Öztürk Yoğun Bakımda!

yaşar nuri öztürk yaşar nuri öztürk haberleri Sevgili melekler, İlahiyatçı Prof.Dr.Yaşar Nuri Öztürk, geçirdiği bir operasyon sonrası yoğun bakıma alındı. Durumunun iyi olduğu belirtilen Öztürk, midesinden ameliyat oldu. İşte detaylar... İlahiyatçı profesör Yaşar Nuri Öztürk Öztürk midesindeki bir rahatsızlıktan dolayı Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyat edildi. Ameliyatın...

Sayfayı Paylaş