gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yaşar ve 20'likler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcı Yaşar aşk ile ilgili değişik tartışma yaratacak bir gündem yarattı......
    YAŞAR UTANMADI MI?
    AŞK ŞARKILARIYLA GÜNDEME GELEN POPÇU YAŞAR ŞAŞIRTAN BİR AÇIKLAMA YAPTI..

“Yaşım kaç olursa olsun yirmilik kızlarla çıkarım” diyen Yaşar bu sözleri söylerken hiç utanmadı mı acaba?

Ya da yaşlılık andrapozuna mı girdi? Malum erkekler belli bir yaştan sonra andrapoza girerler ve saçmalamaya başlarlar. Aşk şarkıları yapan ama gerçek aşk yaşamayan ve hiç evlenmeyen Yaşar’ın meğerse planları ve yaptıkları farklıymış!

Aşk şarkıları yaparak hayranlarını kandıran Yaşar, meğerse yirmilik kızlarla takılıyormuş. 40 yaşında olan Yaşar’ın “yirmilik kızlarla çıkarım” açıklaması hayranları tarafından da tepki ile karşılandı. Yaşar’ın “yaşım kaç olursa olsun yirmilik kızlarla çıkarım” itirafı olay yaratacak gibi.. Bakalım Yaşar, bu sözleri karşısında özür dileyecek mi?

Yaşar ve 20'likler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  2. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  3. 20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir

20 Lik Diş Ağrısına Ne İyi Gelir ? Arkadaşlar öldüm bittim gidiyorum nolur bana bir yardım edin bu 20 lik diş ağrısı nasıl geçer:S
  4. 20 lik diş ağrısı nasıl geçer

20 lik diş ağrısı nasıl geçer

selam ben 23 yaşındayım 15 gün kadar önce 20 lik dişimi çıkardım aslında çıkarmışta sayılmaz çünkü içine gömülü bir vaziyette beni ağrıdan mahfediyor günlerdir ağrıdan duramıyorum gecem gündüzüm birbirine karıştı 20 lik diş ağrısını ne geçirir doğal yöntemler varmı acaba
  5. 20 lik diş

20 lik diş

Acaba evde ağrısını geçiricek doğal yöntem bilen var mı?

Sayfayı Paylaş