gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yaşar - Yaprağın Kaderi

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aglayan gözlerinden ben mi damliyorum Süzülüp akan yoksa ben miyim Belki çok sonbaharli bir özlem bu
    Yapragin kaderi düsmekmis

Gözbebeklerinden martilar uçuyor
    Içinde beyaz bir hüzün uluyor
    Vazgeçmek elimde degil gerisi bos
    Yapragin kaderi düsmekmis

Bir damla gözyasin
    Karissa sularima Beyaz eder

Her zaman böyle bitimsiz ol
    Kimi zamanda öyle hüzünlü
    Hosçakal diyor gözler ahh
    Yapragim düstün mü

Görkemli bir geceye katilmis
    Tek parça mor kadife bir elbisenin
    Içindeki kadin gibi

Yaşar - Yaprağın Kaderi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadermi insanlarda yaşar yoksa insanlarmı kaderini yaşar

kadermi insanlarda yaşar yoksa insanlarmı kaderini yaşar

Bir sevdiginiz insanla gecirdiginiz zaman ebedi degildir. Cok seversiniz,onsuz olmuyor dersiniz ve zor anda tek kalirsiniz ve sizi birakip gider. Akliniz kalir,kalbiniz kalir o insanda,ama size verdigi o aci sonra bir daha o insanin yüzüne bakmak istemezsiniz! Herseyin sonuna kadar gitcegini düsünmeyin, her ask sonsuz olsa güzel olur,ama ne yazikki öyle degil..... bir genc kiz vardi ve...
  2. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  3. yaşar

yaşar

5 Nisan 1970 yılında bir pazar akşamı saat 20:45`te Adana`da dünyaya geldi. Koç burcudur, yükseleni akreptir. Babası Mustafa Erdal, Adana`lı; annesi Mukaddes Leyla, Tarsus`lu olduğundan kendini Çukurovalı olarak tanımladı. İlkokulu Adana İsmet İnönü, Ortaokul ve lise eğitimini şimdilerde kapanmış olan Adana Özel Yeni Lise (Yeni Kolej) de tamamladı. Müzikle ilk tanışması Yeni Kolej...
  4. Yaşar

Yaşar

şarkıcı yaşar web sitesi Yaşar Yaşar bir süre önce, internet sitesinde dinleyicilerinin de katılabildiği bir anket yayınladı. Anket Yaşar’ın yayınladığı albümlerden 10 şarkılık bir best of hazırlamaya yönelikti. Bizler de PowerTurk ekibi olarak sanatçı ile bir araya geldik ve bu anketin sonuçlarının da eklenmesi ile şu sıralar tamamlanmak üzere olan kayıtlar hakkında konuştuk....
  5. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...

Sayfayı Paylaş