gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yaşaranlar Şimdi Ne yapacaksınız Bakalım ?

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

fatma gülün suçu ne, dizisi, oyuncuları kimlerdir, fatmagül, bölüm özetini bulabilirsiniz
    Sevilen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dün gece heyecan dolu bir bölümle ekrana geldi meleklerim. Yaşaranlar bu kez Turaner Bey'in acı intikamıyla yüzyüze geldi. [​IMG]

Yaşaranlar'la ilgili basında çıkan haberler sonucu, Millevekilliği kariyerinden olan Turaner Bey, ismini temizlemek için kolları sıvadı. İlk iş, Meltem'in şirketteki hisselerini değeri karşılığında geri verdirdi. Kızının Selim Yaşaran'dan boşanabilmesi için gerekli evrakları imzalattırdı. Yaşaranlar'la olan tüm bağlarını kesen Turaner, son hareket olarak da Yaşaranlar'ın rüzgar enerjisi tesisinin ruhsatını iptal ettirdi. Bu durumu banka ile paylaştı. Ardından banka, Yaşaranlar'dan onlara verdiği 26 milyon Euro tutarındaki kredinin geri ödenmesini istedi. "Bu benim iflasım olur." diyen Reşat Yaşaran bu kez altından kalkamayacağı bir durumla karşı karşıyaydı. Sinir krizleri geçiren Perihan'ın durumu ise içler acısıydı.

Valla biz bu ve bu gibi bir kaç diziye kendimizi fena kaptırmışız nasıl seviniyorum iflas etsin yaşaranlar :)

Yaşaran ailesi şahsınızla bir derdim yok ama film karakteri ile var !

Yaşaranlar Şimdi Ne yapacaksınız Bakalım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şimdi Kim zavallı kim kazandı anla bakalım.

Şimdi Kim zavallı kim kazandı anla bakalım.

şimdi kim zavallı kim zavallı kazandı
  2. Haydi bakalım kimler neler yapacak görelim

Haydi bakalım kimler neler yapacak görelim

HAYDİ BİRAZDA EĞLENCE.... ALTTAKİ ÜYE SANA 50,000 TL VERSEM İBRAHiM TATLISES'LE YEMEĞE ÇIKAR MISIN?
  3. Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

ateşlenen çocuğa ne yapılmalı ateşlenen bebeklere ne yapılmalı bebeğe yapmalı bebeğim ateşlendi yapmalıyım ateşlenince yapılması gerekenler Annelerin en büyük derdidir çocuklarının hastalığı.Minik yavrusu hasta diye gözünü kırpmadan gece gündüz başında bekleyen kaç anne tanırım.Annelik öyle bir şeydir ki çocuğu hastayken onun yerine kendisinin hasta olması için Allah'a dua eder.Yavrusu değil...
  4. Yaşaranlar Tutuklanacakmı

Yaşaranlar Tutuklanacakmı

Fatmagül'ün suçu ne dizisini geçen hafta izleyenler bilir Fatmagül Yaşaranlardan şikayetçi oldu...Bakalım bu gün yayınlacak bölümünde Yaşaranlar tutuklacakmı... Fatmagül'ün Suçu Ne, heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yarın akşam yayınlanacak olan bölümünde; Hiç beklemedikleri bir anda polisleri karşısında bulan Yaşaranlar, Selim ve Erdoğan’ın ifade vermek üzere...
  5. Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

tansiyon yükselince ilkyardım tansiyon yükselince ne yapmalı tansiyon yükselince nasıl düşürülür Tansiyon günümüzde en sık rastlanılan sağlık problemlerinden biri melekler :) Sık rastlanmasına rağmen şiddetine ve görülme sıklığına bağlı olarak ta tehlikeli bir durum. Bunun için de sizin ya da çevrenizdekilerin böyle bir rahatsızlığı varsa ilk yardım konusunda bilginiz olması gerekir. Bakın...

Sayfayı Paylaş