gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yaşayan bir ölü neyin savaşın verebilirki?

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yaşayan bir ölü neyin savaşın verebilirki? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ney

Ney

Ferahlık ve sevince, Kur'an'ı güzel okumaya, ilim ehlinin bu ilmini yaymasına, Ney sesi ince ve ulvi duygulara, uhrevi düşüncelere; Ney çalmak tasta için vefata, koğucu için onun yaptığı gıybet ve koğuculuğa, çocuk isteyen kimsenin çocuğunun olmasına dellalet eder.Rüyada ney veya kaval çalmak, oyun ve eğlenceye, bazen de ferahlık ve sevince işarettir. Ney çalmak hasta için ölüme; çocuk isteyen...
  2. bir ölüm

bir ölüm

-Bir Ölümm- İçimdeki asi kız isyanlarda Mazoşist duyguları kabarmıştır yine Baksana nefret kusuyor geceye Lanet ediyor her doğan güne Aynada bakıyor ağlamaktan kurumuş gözlerine Birkez daha isyan ediyor kaderine Küfrediyor gelmişine geçmişine Sarılıyor yine nikotine Bi kaç nefes çekiyor içine Sonra bi ustura alıyor titreyen eline Sürüyor düşünmeden bileklerine Akıtıyor...
  3. Yaşayan Bir Ölünün Aşk Hikayesi.

Yaşayan Bir Ölünün Aşk Hikayesi.

Dün gece yine göz pınarlarımdaydı aşk... Yine süzüldü gözlerimden sana dair hüzünler. Eski günler geldi aklıma, aslında çokta geçmişte kalmayan, Üzerini bir türlü örtemediğim, kapadığımda ardından yine açılan bir dizi hüzün... Birkaç damla süzüldü yine gözlerimden. Yine seni yazdım, beni, terk edilişleri, hiç oluşları, Sonra ölümden bahsettim; Ama bu öyle senin bildiğin...
  4. bir hata neylere neden oldu...

bir hata neylere neden oldu...

merhaba bu benim buraya ilk girişim ve ilk yazışım neden yazdıgımı bilmiyorum acıkçası tek bildiğim acı çekiyorum ve kimseyle paylaşmadıgım ama içimi hergün yakan her sabah her gece her dakika canımdan can kopan bişeyi paylaşmak istiyorum...birini seviyorum iyi yürekli esmer yakışıklı çokk özel benim için ben hep şunu derim içimden ben onun için gelmişim bu dünyaya gercekten de öyle o benim...
  5. Derin Bir Nefes Alın Neyin Kokusunu Alıyorsunuz?

Derin Bir Nefes Alın Neyin Kokusunu Alıyorsunuz?

Evet Meleklerim çekin çekin nefesinizi neyin kokusunu aldınız? :popcorn::popcorn:

Sayfayı Paylaş