gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Yasayip gidecek

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Her durakta ölümsüz bir aşk edinecegim Bir bakıştan bir duruştan
    Çağrışımın sonsuz hazından
    Unutulmaz bir sevgili daha birakacağım ardımda
    Belki de yaşanabilecek en uzun serüveni terk edeceğim
    Daha otobüsün ilk basamağında
    Kim bilebilir ki?
    Sonrayı, sonrasını kim bilebilir?
    Gizli gizli veda edeceğim ona, görmeyecek
    Ve bu duyguyla burkulmuş yüreğim
    Otobüs camına bağrında kanlı bir ok ile
    Bir aşk levhası çizecek, ah min-el!
    Bu da ötekiler gibi kendisini ölesiye sevdiğimi bilmeden
    Yaşayıp gidecek...

Murathan Mungan
    forumtayfa.com

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yasayip gidecek
    emeğinize sağlık.

Yasayip gidecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Kut - Nerelere Gideceğim

Burak Kut - Nerelere Gideceğim

askı aradim, çok diyarlar gezdim yol bulamadım, ne güzeller gördüm ah bi çarem! seni nerde unuttum? dalmışım ben, tanrı aşkına dön gel soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle, dayanamam soldum güllerle, yandım çöllerde ben bundan böyle harcanamam nereden geldim, nerelere gideceğim askı görsem kendime geleceğim nereden geldim, nerelere gideceğim ömrümü alsa yarımı...
  2. Biliyorum Önce Sen Gideceksin

Biliyorum Önce Sen Gideceksin

Bütün aşklar gelişlerle başlar gidişlerle büyür Biliyorum/önce sen gideceksin Toplayıp avuçlarına bütün güneşleri/gideceksin Sorgulamadan yargılamadan kuracaksın darağacımı Gözbebeklerimde kalacak gözbebeklerin Bırakarak kulaklarımda en güzel nağmelerini Biliyorum/ önce sen gideceksin Sonra ben gideceğim buralardan Ayak izlerine akacak gözümden kan damlaları Bir kez daha...
  3. Maça gidecek erkeği anlamak :)

Maça gidecek erkeği anlamak :)

Kadınların çoook büyük kısmı maçı sevmez,izlemez, gitmez, peki gitmek isteyen koca neler yapar melekler bakın nasıl oyunlar oynarmış dikkatli okuyun.:) Aşağıda yer alan bu yollara başvuran erkeklerin oyununa gelmeyin. Gözünüzü dört açın ve bahaneleri savuşturan formüller geliştirin.. 1) Deplasmana gidilecek haftanın ilk günü gerekli planlama yapılarak; maç günü ve bir sonraki gün için...
  4. . Bu göbek nasıl gidecek?

. Bu göbek nasıl gidecek?

Göbeklenme sorunu yaşayanlar çok umutsuz. Bu göbek nasıl gidecek. Nasıl eriteceğim. işte bu dert pek çok ev hanımında var. Çocuk doğurmuş ev hanımlarının birçoğu da gene göbeklenmeden dertli. Bu göbek nasıl erir demeyin. bakın hayatımızda neler göbeği kolayca eritmekte faydalı. Hiç dikkat etmediğimiz ayrıntılar bizi başarıya ulaştırabilir. Bakın neler göbeği eritiyor : Bol bol yokuş...
  5. Çocukla tatile gideceklere öneriler

Çocukla tatile gideceklere öneriler

tatil, çocukla tatil, nasıl gidilir, nelere dikkat edilir, neler yapmak gerekir, hakkında detaylı bilgiler burada Çocuklarıyla ilk kez tatile gidecekler nelere dikkat etmeli hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Bebek ve çocuk cildi güneş ışınlarından çok fazla etkilenir. Tatilde, keyif yerine sorun yaşamak istemeyen ailelere uzman uyarısı: "Çocuğun güneş kremi...

Sayfayı Paylaş