gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yasemin Ergene Doğum Yapmamış Gibi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Yasemin Ergene'nin Doğumdan Sonraki Hali!
    Sevgili melekler, bundan 15 gün önce doğum yapan ve bir kız çocuğu daha dünyaya getiren Yasemin Ergene geçtiğimiz gün Bebek'te görüntülendi. Sanki 15 gün önce doğum yapan kendisi değilmiş gibi incecik görünen Ergene şaşırttı!..

Anadolu Holding’in veliahdı İzzet Özilhan’la evli olan Yasemin Ergene, önceki gün Bebek’teydi.

Ünlü oyuncu, Anadolu Holding’in Türkiye lisansörlüğünü üstlendiği McDonalds’ta dondurma kuyruğunda beklerken görüntülendi. Parasını ödeyip dondurma aldıktan sonra muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ergene, kısa süre önce dünyaya gelen ikinci kızına Ela ismini vermesiyle ilgili olarak “Kısa isimleri seviyorum, o yüzden Ela ismini seçtik. Bir oğlum olursa onun ismini de Tuncay koyacağız” dedi.

Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Ergene, “Doğum sonrası çok dikkat ettim kendime. Kilo almadım, daha önce aldıklarımı da verdim. Çok az bir fazlalığım kaldı, onu da vereceğim” diye konuştu.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    maşallah ya şu ünlüler nasıl başarıyorlar şu zayıflamayı:S

Yasemin Ergene Doğum Yapmamış Gibi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasemin ergene resimleri

Yasemin ergene resimleri

yasemin ergene resimleri yasemin ergene ayakları ayak ergenenin resimleri kıyafetleri
  2. Yasemin Ergene

Yasemin Ergene

yasemin ergene hamile yasemin ergene makyajı hamile mi gözleri makyajsız hali Doktorlar dizisinin güzel Elası.. Yasemin Ergene'nin oyunculuğuna zaten laf yok :) Çok güzel ve başarılı bir oyuncu olacağına eminim. Kendisine başarılar diliyorum :) Burdaki vücudu aynı ben :D zayıf bişeyiz ikimiz de :D
  3. Yasemin Ergene Kimdir?

Yasemin Ergene Kimdir?

yasemin ergene, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dizilerden aşina olduğumuz oyuncu Yasemin Ergene'nin hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; Doğum Yeri : Almanya Doğum Tarihi : 22 Ocak 1985 Eğitimi : Sanat Merkezi Lise öğrenimini Tekirdağ'ın Mürefte köyünde tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro...
  4. Yasemin Ergene Evleniyor!

Yasemin Ergene Evleniyor!

yasemin ergene evleniyor yasemin ergene ne zaman evlendi yasemin ergene, evleniyor, ne zaman, kiminle, nerde, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ekranların sevilen yüzlerinden oyuncu Yasemin Ergene de evleniyor! “Doktorlar” dizisiyle adını duyuran oyuncu Yasemin Ergene (25) 5 yıldır birlikte olduğu Anadolu Holding’in veliahtı İzzet Özilhan’la (29) evlilik...
  5. Yasemin Ergene evlendi

Yasemin Ergene evlendi

yasemin ergenenin düğünü yasemin ergene düğünü ergene düğün düğün fotoğrafları kimle evli yasemin ergene evlendi, kimle evlendi, kiminle evlendi, kimle evli, düğünü, eşi, kocası, eşinin adı, izzet özilhan, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar "Doktorlar" adlı dizi ile tanıdık bir çoğumuz onu. Başarılı ve güzel oyuncu Yasemin Ergene, 5 yıllık süren ilişkisini evlilikle...

Sayfayı Paylaş